Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendelnél ebayről mosható pelust?

Rendelnél ebayről mosható pelust?

Figyelt kérdés
Az olcsóbbakra gondolok.Baby land vagy mi a neve.
2013. jún. 15. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én rendeltem többet is. még nem próbáltuk ki mert még nincs sitt a baba,de szépek, időben küldték és olyan amit kérem. Látszólag nincs különbség a bolti és a ebayen rendeltek között. Bár a baby lendes szerintem pont nem a legjobb, de a coola baba (vagy ilyesmi) szerintem nagyon jó. (vízzel tesztelve jól működött) Én rendeltem mintásat is (zsiráf, boci) azokkal annyi bajom van, hogy bár állítható méretűek, de nagyobbak alapból mint a többi, valamint rendeltem egy dupla védőgátasat (coola babay) és az nagyon nagyon jónak tűnik. 6-8 pelenkát rendeltünk összesen onnan, és darabja 600-1300 között volt. Többet nem merek rendelni mert nem tudom milyen minőségű lesz majd több mosás után, de ha be válik akkor mindenképpen onnan fogom a készletemet összeállítani. sokan szidják a kínai pelenkát, hát nem tudom én komolyan nem látok különbséget a bolti 4000Ft és a ebay 800Ft között. Természetesen tisztelet a kivételnek, mert azért van olyan 5000Ft Magyarországon kapható pelus ami mérföldekkel jobbnak tűnik mint az ebay-es. (pl.fuzzibunz)
2013. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2013. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem elég jónak tűnik

2013. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem és ezeket


[link]


(narancssárga és dupla védőgátas,(a védőgát lehetne kidolgozottabb is) nagyon szuper nedvszívó képességű szerintem) --> kedvencem


[link]


innen zsiráfosat rendeltem, nagyon szép pihe puha viszont elég nagy, szerintem egy olyan 6 hónapos kórtól lehet használni (legkisebb méret) viszont akár 3-4 éves korig is jó, ami azért sokszor gond szokott lenni más pelenkáknál, hogy 2 éves kor után kinövi,( de cserében újszülött kórtól jó)


[link]


innen kékek rendeltem, nincs vele különösebb baj, pihe puha és minden, ráadásul ehhez nem kértem nedvszívó betétet még is küldtek, beszívja a nedvet és nem is panaszkodok rá, de szerintem ebbe inkább 2 betétet tennék (vagy másik betétet mint amit küldtek)

2013. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szuper linkek, köszi :)
2013. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia. En az osszest onnan rendeltem. Dudeybaba a "markaja" azt hiszem.

Teljesen jok,a nyomtatott mintasak es a plussok is. Nem koptak ki,nem mentek tonkre a 100.mosas utan sem.

Van valasztek is,20kulsom van mindegyik mas mintaval.

2013. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,segítséget.Szerintem akkor párat én is rendelek majd.
2013. jún. 17. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Én rendeltem, de hamar tönkre mentek (a vízzárásuk) és kb. egy éves korig voltak jók, mert kicsik. Viszont némelyik valóban nagyon olcsó. Ezért kipróbáláshoz jó, de erre a két dologra érdemes számítani. A vízzárás tönkremenését lehet orvosolni úgy, hogy veszel hozzá még külön pelenka külsőt. Arra viszont nincs ötletem, hogy ha kinövi, milyen viszonylag pénztárcakímélő módon lehetne használni. Én betétet nem vettem, hanem jó minőségű sima büfiztetős pelenkával töltöttem meg.
2013. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
(nekem Babyland és Coolababy is volt, mindkettő tönkrement)
2013. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi nem tart az örökkévalóságig. Ha valamit 3-4 naponta kimosunk, azon azért az a strapa ki fog ütközni. Márkás, drága ruhából is vettünk már olyan minőséget, ami gyengébb, mint amire számítottunk. Az ár a minőséget nem mindig tükrözi. Azt igazán mindenki "bevetés közben" tapasztalja meg, jó döntés volt-e az olcsó vagy a drága mosható pelenka.
2013. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!