Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sport babakocsit keresek 8...

Sport babakocsit keresek 8 hónapos fiamnak. Tudnátok segíteni? Max.30 eFt-ot szánnék rá, esernyőre csukható, szürkés színű, dönthető háttámlás, strapabíró legyen.

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hauck Capri
2013. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! En az elmult 2,5 hetet sport babakocsi keresoben toltottem es a kovetkezore jutottam. A caretero gringo a legjobb. Ennel jobbat nem talaltam (3at megvettunk majd visszavittunk). Ez dontheto nagyon kenyelmesen elvan benne a kisfiam, a kupolaja hatalmas majdnem betakarja a babat igy vedi naptol szeltol es olyan kis kuckos az egesz. Konnyu (5,9 kg mindenestul lemertem). Nekem a sulya is fontos volt mert tomegkozlekedni akarok vele. Ez volt a legkonnyebb.


Vettem meg baby design handyt aminek nagyon szuper volt a kupolaja mindig lattam a babat. Szuper magas volt (183 cm vagyok ez is fontos) nem kellett behajolnom, de nem volt elegge dontheto nem tudott benne ulni a 6 honapos kisfiam.


Vettem meg bertoni foxyt aminek a bevasarlokosarat sajnalom, mert nagyon nagyon nagy. Szuper lenne! Kenyelmes dontheto, ez volt a 2.legkonnyebb (7,5 kg) es ami jo hogy nagyon konnyu osszecsukni, egy kezes. Egyben van a tolokarja egy kezzel is tolhato. De ez lapra csukhato. Ennel a bajom az h nem jobb mint a caretero gringo es nehezebb, szoval ezt se tartottam meg.


a brendonban lehet kapni easygo sensot ezt vette a sogornom. Ez szupermagas konnyu (6,6 kg mindennel egyutt) konnyu felemelni. De a kupolaja olyan magasan van h nem vedi a babat. Ez az egy hatranya, de egyebkent nagyon szupi.


mindenesetre en a gringot ajanlom olcso de osszessegeben sztem jobb mint a dragabbak - konnyu kenyelmes

2013. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves válaszoló aki a caretero gringo-t vettél én is ezzel szemezek de zavar hogy nincs lábzsákja vagy legalábbis én nem találtam hozzá,nekünk majd most télire lenne aktuális.Van esetleg hozzá és én néztem el vagy tényleg nincs?Köszönöm!!
2013. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!