Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt a kis tesó, és lányom még...

Itt a kis tesó, és lányom még a kutyára is féltékeny. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hogy fogadtathatnám el vele hogy nem csak ő van anyának?
2013. jún. 16. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van, a kutya féltékeny a 8 hós kislányra.
2013. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bevonod kicsit a tesó gondozásáb, pl fürdetésnél odahívod, hogy "segítsen", aztán megdicséred, hogy milyen ügyes, és hogy látja-e hogy örül neki a kis tesója. :) Foglalkozz vele is legalább annyit, mint a picivel, viszont, ha durván rátörne a féltékenység/hiszti akkor nem árt rászólni erélyesebben olykor!
2013. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan "durván" rátör, hogy áll a lábamnál és fogja a nadrágomat, és közben hisztizik, és néz rám "úgy" aztán meg ha kicsit aközelembe tud jönni, mászik az ölembe, és nem számít hogy épp van már valaki az ölemben. :/
2013. jún. 16. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is van, hogy kicsi nálam a nagy meg túrja ki :) Én ilyenkor le szoktam tenni a kicsit és megszeretgetem a nagyot is. Kb két perc elég is neki, és akkor megy is tovább a dolgára és nem zavarja, ha utána a kicsit visszaveszem.. :) Vagy ami még bevált, hogy ilyenkor leülök, és megszeretgetem a kicsit és a nagyot is egyszerre és akkor nagy ölelések vannak mindenkinek. :)
2013. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha foglalkozz csak vele, de azért ne hagyd rá, hogy így hisztizzen, nem fog sérülni, ha rászóltok...
2013. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is hívtuk sokat segíteni, pl megmosta a baba lábát fürdéskor, meg mindenfélét. És az ölembe a babával odaültem mellé aki nevetett rá és folyton mondtuk hogy hogy szeret téged a kistesó, nézd hogy nevet rád, nahát lehet hogy téged szeret a legjobban :) és már nem féltékeny imádja a kistesót :)
2013. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!