Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik időszak volt a babával...

Melyik időszak volt a babával nehezebb/könnyebb? 1-3 hó vagy 4-6? És miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4-6 könnyebb volt, mint a legeleje, aztán utána újra nehezebb lett. Ebben az időszakban volt a legnyugisabb, már el tudta foglalni magát, nem sírt folyamatosan, ha ébren volt, viszont még nem tudott helyet változtatni, így nem kellett folyton résen lenni. Valahogy ilyenkor aludt a legnyugodtabban is, utána elég nehéz volt kb. 1 éves koráig.
2013. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:

0-3 hónapos koráig, mert kólikás hasfájása volt, ez annyit jelentett hogy este 6-tól hajnal kettőig sétáltunk vele fel-s alá, ringattuk... így csak nyöszörgött szegénykém.


4-6 hónapos korig már könnyebb volt, kialakult a napirend, elmúlt a hasfájás, elkezdett érdeklődni, nézelődni, játszani...

2013. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem mindegyik korszakban van/lesz könnyű és nehéz időszak.
2013. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0-5 hó, szinte egész nap aludtak azóta hónapról hónapra nehezebb
2013. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első időszak nekem azért volt nehezebb,mert állandóan csak fejtem a tejet, etettem, mosogattam, nem pihentem.

A 4. hónaptól,ahogy elapadt a tejem, már könnyebb lett minden,mert legalább ez a dolog kimaradt, bár nem örültem neki,hogy csak eddig volt tejcsim.

Azóta azt a kis időt még jobban vele tudom tölteni. Ha épp alszik,próbálok takarítani,főzni, de amint felkel újra együtt vagyunk és játszunk.Imádom ezt az időszakot a 4. hónaptól. Most már lassan 8 hónapos lesz.

Az eleje annyiban másabb,hogy rengeteget alszik a kicsi, most már többet van fel,nem is mindig játszik el egyedül, de ha csak ott vagyok mellette, már megnyugvás neki.Nagyon össze vagyunk nőve.

2013. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!