Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz a babám, ha...

Vigyem orvoshoz a babám, ha leesett a kanapéról?

Figyelt kérdés
kItámasztottam egy párnával,meg az asztalt odatoltam,de az asztalt gondolom a súly félretolta és leesett az oldalára,nem nagyon sírt,és kb 1 percen belül megnyugtattam utána mosolygott,majd újra azt csinálta mint előtte
2013. jún. 17. 18:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
86%
Ha ilyen hamar megnyugodott, és nem látod, hogy fájdalmai lennének, semmi értelme orvoshoz vinned. Ha megsérült volna, biztosan többet sírna, és akárhogy nyugtatod, nem lett volna hatása. Az, hogy akkor sírt, az ijedség is okozhatta.
2013. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs baj. Nem esett akkorát. Én nem vinném dokihoz (de én legtöbb esetben elég laza vagyok...)
2013. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Milyen magasságból esett le?Mennyi idős a babád?
2013. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
35 centiről,és 6 és fél hós
2013. jún. 17. 18:33
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem kell vinned. Egy kanapé nem olyan magas. Valószínűleg csak az ijedtségtől sírt. Ha baj lenne nem hagyja abba haamr.
2013. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Semmi baja nem lesz tőle. Azért sírhatott nagyon mert megijedt, meg biztos fájt is picit.
2013. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ilyennel én sem vittem. Amikor szaladtunk, az olyan volt, hogy azonnal nagy lila krumpli nőtt a homlokára, és nagyon nehezen nyugodott meg.
2013. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell ennyivel.

Egyszer a lányom dobott egy hátast a kanapé karfájáról kb 70 cm-ről, mondjuk már 1 éves múlt akkor. akkor mentünk be a kórházba, mert nagyon vígasztalhatatlan volt. Én kértem hogy röntgenezzék meg a fejét, nagyot koppant. De azon kívül csak annyit mondtak, hogy ilyen esetben a következő 2 napot kell figyelni, hogy nem hány-e, nem kórosan aluszékony...

Szerintem a babád, nem nagyon üthette meg magát, szerintem semmi baja, ilyenekért én nem viszem orvoshoz, fog még jó nagyokat zakózni ha járni tanul, nagyobbakat, mint ez, hidd el :)

2013. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

most már eltelt 2 és fél óra,nem is sírt,és minden úgy zajlott,ahogy általában,szóval remélem nem lesz baja!gondolom,h nem ez volt az utolsó esés,bár így biztos nem hagyom többet,de ha menni,futni fog biztos lesz más..

de tényleg igaz,egy pillanat alatt is sok minden történhet!

2013. jún. 17. 20:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túlaggódni. Nálunk mindenki esett már le mindenhonnan. Gyerekágy tetejéről parkettára pl. Senkinek soha nem lett baja. Most 8 hónapos a fiam, ha felborul, rámnéz, elkezd sírni, de abba is hagyja, ha azt látja rajtam, hogy nincs baj. Ne rémülj meg a gyerek előtt és hamar, könnyedén veszi ezeket az akadályokat.
2013. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!