Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól adtatok...

Hány hónapos kortól adtatok gyümölcsjoghurtot a babátoknak és milyet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Tejterméket 11 hónapig nem ajánlják.
2013. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg 8hótól lehet bevezetni a tejtermékeket,mint sajt,túró,natur joghurt.Lányom 7hótól kapott krémtúrót,7,5től joghurtot fél dobozt 2x evésre gyümivel.Nem igazán szereti igy tegnap meggyes joghurtot vettem neki,azt meg is ette.8,5hós már.Ha hasfájós vagy az volt,van/volt tejallergiás a családba,akkor várj vele tovább,mint 8hónap.
2013. jún. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tejterméket, így natúr joghurtot is 8 hónapos korától adok a lányomnak a védőnő tanácsára. Mindig raktam bele vmilyen gyümit,persze natúrba nem ette meg. Bolti gyümölcsös joghurtot 1 éves kora után adtam neki.
2013. jún. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos kora óta.
2013. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos kortól adtam és kifejezetten babáknak valót (konkrétan Hipp-et).
2013. jún. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak natúr joghurt friss gyümölccsel, 11 hónaptól.
2013. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Már 10,5 hónapos a kislányom és már 8 hónapos korától eszik naturt, és azért voltam kíváncsi, hogy mikortól lehet gyümölcsöset adni, mert amit én rakok bele külön a naturba, nem igazán eszi meg, csak amibe banánt teszek. Tettem már bele őszi-meg sárgabarackot, nem kellett neki. Szóval gyümölcsössel még várjak 1 éves koráig?
2013. jún. 18. 10:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Cserpes joghurtból adok neki barackosat, meggyeset! Imádja. Természetesen nem keverem fel az egészet, csak annyira,hogy íze legyen tőle. Szerintem ez egy minőségi márka, én nyugodt szívvel adom ezt a 9 hónapos babámnak.
2013. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos kortól és jogobellát, mert az a legtermészetesebb.
2013. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!