Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két és fél hónapos kislányomna...

Két és fél hónapos kislányomnak a fel karján kijött egy nagy dudor piros nem fáj neki de nem is akar elmúlni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta h amit a kórházba meg kapot Bcg oltást annak lehet ilyen következménye.. de ennyi idő után jelentkezik?
2013. jún. 18. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
bcg hegreakcio, ez a normális
2013. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ez normalis!Az en kislanyomnak is van.meg mindig latszik es mar 9 hos.Rakerdeztem a dokira hogy nem baj hogy meg mindig latszik,es nem baj!
2013. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

BCG miatt van, eléggé késleltetett. Én azt hittem megcsípte valami. Azért jó, hogy nem szólnak előre...


Nálunk felgyűlt alatta a genny, aztán kifakadt, 2x is. Elég sokára gyógyult.

2013. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a BCg oltás. Én még a védőnőt is hívtam anno. Én sem tudtam mia a fene az. Azt hittem megcsípte valami. Az én fiamnak is ilyen későn jött ki és nagyon gennyes volt , többször kifakadt , de hamar begyógyult.
2013. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!