Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerrel felfőzött főzeléket...

Tápszerrel felfőzött főzeléket odaadhatok másnap 8 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Nem eszi a tápszert, muszáj vagyok így belecsempészni a kajájába, és mivel habart kaját készítettem, így a lisztet tápszerbe tettem, úgy habartam. De így odaadhatom neki másnap?

Tudom,hogy kifőnek belőle a vitaminok, de muszáj így megoldanom. Nem romlik meg holnapig a salátafőzelék a tápszertől? Kb 3,5 dl salátafőzelék lett összesen, ebben 50 ml tápszer volt. A fele fogyott el.



2013. jún. 18. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne belőle, de én inkább készítenék frisset és nem adnám már oda, ebben a melegben jobb az óvatosság és amúgy is nem nagy adag összedobnék másnap egy újat.
2013. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld majd ki, hogy amikor megfőtt a főzelék és már majdnem ehetőre hűlt, simán belekevered a tápszert (két-három kanállal). Ugyanolyan lesz, és nem kell felfőzni. Én így csinálom.
2013. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is így szoktam ahogy az utolsó válaszoló, de most a lisztes habarás miatt így csináltam. Kihűlés után, kb fél óra, rögtön hűtőbe tettem. És mivel felfőztem gondolom másképp vannak már a tápszer molekulák, ezért gondoltam,hogy talán holnapra is jó lesz.

Tudom nem nagy cucc összedobni, de ingyen kaptuk, zsenge, friss saláta, és nem szívesen dobok a szemetesbe semmit.

Akkor szerintetek odaadhatom?!!!!

2013. jún. 19. 06:58
 4/5 anonim ***** válasza:
oda :-D
2013. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Odaadtam, nem lett semmi baja tőle,még ilyen melegben sem.Mondjuk most kifejezetten figyelek, hogy minden hamar a hűtőbe kerüljön...
2013. jún. 21. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!