Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire számíthatunk a szemészete...

Mire számíthatunk a szemészeten a 8 hónapos kislányommal?

Figyelt kérdés
Néha mintha hunyorítana. Ez megemlítettem a gyerekorvosnak és adott beutalót a szemészetre. Két hét múlva megyünk. Hogy vizsgálják meg az ilyen pici babákat?
2013. jún. 18. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én kislányom 10,5 hónapos és múlt hét csütörtökön voltunk a szemészeten, igaz, mással, de szerintem a te babáddal is hasonlót fognak csinálni, mint az enyémmel. Először is nem kell megijedni! Megnézi a doki a szemét, hogy hogy reagál a fényre, képeket tesz elé, fénnyel kicsit belevilágít a szemébe, megnézi a pupilláit. Külön-külön is megnézte a szemeit, hogy mindkét szemével ugyanúgy nézi-e a képet, hogy nem-e kapja el a fejét. Nálunk legalábbis ezek voltak, nem sírt, de mondjuk nem is arra nézett, amerre kellett volna, mert még pici ő is.
2013. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!