Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon ez mi lehet talán...

Vajon ez mi lehet talán szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos lesz 1 hét múlva. Születésétől kezdve rossza alvó, volt időszak mikor csak nálunk aludt, nehézség nélkül visszaszokott a kiságyába, egy ideje az éjszaka nagyobb részét a helyén töltötte, hajnalban hoztam át szopizni és akkor már itt maradt. Pár napja nagyon fura. Nem lehet letenni a helyére mégha kicsit ringatom se...forgolódik és nagyon keservesen felsír..többedszeri próbálkozásra sem lehet otthagyni...nálam percek alatt megnyugszik...napközben olyan mintha nem merne elaludni...mindig megriad, nagyon ijedten néz és nyugtalan lesz és sírni kezd...nálunk is megébred éjszakánként és a semmiből nagyon sírni kezd...mostanában mindentől fél....eddig a porszívóval nem volt baja ha pl a szőnyegét porszívóztam míg a kiságyban volt...ma remegő szájjal kezdett el visítani...fürdés álom volt nálunk...mindig szoktunk előtte a tükörben bohóckodni...ma tükrös mutatványnál keserves sírás, a kádban folytatta mozdulatlanul kérlelően sírt, csak gyorsan leöblíteni tudtam..apukája megjött kicsit bolondozni akart vele, sírni kezdett...beletettem ma a homokozóba....megijedt a homoktól...érdekes az idegenekkel még barátságos mindenkire mosolyog. 7 hónapos korára lett nagyon intenzív mozgó, 2 hét alatt leforgása alatt visszafordult a hátára, kúszni kezdett és felült.
2013. jún. 18. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem igen.nálunk is így volt kb 2 hónapig tartott,néha "kényelmetlen" de szerintem ez nagyon jó,hogy mindenben csak te tudsz segíteni.használd ki mert mikor már jár,van,hogy rám se bagózik... :)
2013. jún. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!