Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit tegyek. Szerinte...

Nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 fél hónapos. Születésétől kezdve bukós. A kórházba azt ajánlották hogy épp ezért ne altassam hason mert ha hányik belefullad. Meg úgy amúgy sem szeret. Eddig tudtam oldalra fektetve altatni de most már mindjárt átfordul a hátára. Ti hogy csináljátok? Használtok légzésfigyelőt? Mert nekem nincs és a barátnőm azt mondta nem túl jó dolog főleg ha már sokat mocorog a baba.
2013. jún. 19. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitámaszthatod pléddel, ami ebben a melegben kicsit kínzós. Lehet kapni pl. a brendonban elfordulásgátlót, abba nem melegszik be és tudod oldalán altatni. Bocsánat, lehet, hogy nem életszerű, csak most láttam ezt a terméket, nekem nem bukós a babám.
2013. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kíváncsicska ***** válasza:
Az én lányom is nagyon bukós volt.Nem szeretett hason lenni.Hiába fordult át a hasára nem maradt úgy.Mindig reklamált míg nem tudott visszafordulni.Ne aggódj.Amúgy légzésfigyelőt nem használtunk mi sem.Én nem tartottam szükségesnek.Amúgy ha büfizteted evés után este kicsi az esélye, hogy olyan mennyiséget bukik vissza, hogy gond legyen.Nálunk alvás közben (sem nappal, sem este) nem bukott.
2013. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam hosszas büfiztetés,szopizás közbeni többszöri büfiztetés,megemelt ágy ellenére rengeteget bukott.Vettem neki az említett párnát,egy darabig jó is volt,de aztán már nem szerette.Nekünk háton aludt egy darabig,de oldalra volt a feje,így kifolyt.Most hét hónapos,kevesebbet bukik,hason alszik,de nincs gond.Egyébként szerintem ha hason alszik kevésbé fulladhat bele,mintha háton és félrenyeli.
2013. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ha a hátán fekszik, akkor könnyebben megfulladhat, hisz nem tudja kiköpni,én sztem és a csecsemősök is azt mondták a kórházban, hogy próbáljuk hason altatni mert kisebb a valószínűsége a fulladásnak. Nekem egy kicsit volt csak bukós, hason nem szeretett aludni, mindig csak háton, de nekünk van légzésfigyelőnk is és áldom a napot amikor megvettük. Nem volt eddig gond, de sokkal nyugodtabb vagyok én is, hogy van, mert ha van vmi akkor úgyis riaszt. Most már 7 hós múlt, de még mindig használom, nekem bevált. Ajánlom neked is!!
2013. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!