Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának mi az amik...

7 hónapos babának mi az amik feltétlen szükséges (ek) strandra?

Figyelt kérdés

légyszi ne írjátok hogy "nem kell vinni még egy ilyen pici babát ..stb.."


köszi a válaszokat!!



2013. jún. 19. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

8 hós gyerekemnek ezeket vittem:


Strandsátor, VÍZ!!! KAJA!!!, pléd, naptej!!!, kalap (legalább 2), body- legalább 4-et vittem, egy kis póló amit a vízben rá tudsz adni.

Pelus (rendes), úszó pelus. Játékok.


:)

2013. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

baseball sapink van.

pólót muszáj rá adni? nem elég ha naptejjel be van kenve?

50 faktoros babanaptej

2013. jún. 19. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:
a víz duplán visszaveri a napfényt. Én adnék rá, és adok is ha tartósan (15p-nél tovább) van a vízben. Bár az Én Fiam nagyon fehér bőrű :)
2013. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pelus, úszópelus, popsitörlő, cumi, cumisüveg, babavíz, sapka, body vagy póló. Tényleg kell a póló, hiába a naptej, nagyon gyorsan megéghet.

Textilpelus, alvásra alkalmas eszköz (sátor vagy babakocsi).

Enni, innivaló, játékok (vízi és kinti), kedvenc játék.

2013. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi,és nem fognak hülyének nézni ha sapival és pólóban,.vagy bodyban úszópelusban belibbenek vele a vízbe ? :)
2013. jún. 19. 21:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem. :)

Ha jó árnyékos a medence, legfeljebb leveszed róla.

2013. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ott minden van csak nem árnyék

oké,megfogadom a tanácsokat

2013. jún. 19. 21:32
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Én nem kötözködés képpen mondom de véleményem szerint egy hét hónapos baba még nem élvezi a strandolást. Gondolom nem pár órára akarsz strandra menni, de egy egész napos fürdőzés neki nagyon megrázó még. Ha meg mindenképp vinni akarod akkor mindenképp árnyékban kéne vele lenni egész nap mert még ott is fog a nap és ez valami kegyetlen. Jó vastagon kenjed naptejjel akár óránként és vizezd be a sapiját úgy tedd a fejére ha a vízbe mentek kint lehet száraz sapiba és a póló is legyen rajta az ő érzékeny kis baba bőrüknek nem kell sok h.megégjen akár még egy óra alatt is. Mindent vigyél ami fontos a számára és gondolj a rovarokra is mi mindig viszünk valami csípésre való kenőcsöt is. Én 2évesen vittem először strandra de max.3órát voltunk kint azt is délután 3 után. Jó strandolást és vigyázz a babádra nagyon.
2013. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem első babám,van még egy 3 éves tesója is.

tisztában vagyok a dolgokkal de biztosra akartam menni mit vigyek nehogy kihagyjak valamit,

amúgy imád pancsolni,és élvezni fogja ebben biztos vagyok,akkor ordít ha kiveszem a vízből,most tanul ülni és a lábával csapja a vizet nagyon nagyon édes.


de vigyázok rájuk persze, köszi

2013. jún. 19. 21:45
 10/14 A kérdező kommentje:
és nyilvánvaló hogy nem a tűző napra teszem ki a gyereket jó kis árnyékos helyet keresünk majd
2013. jún. 19. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!