Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan fürdettétek a...

Ti hogyan fürdettétek a csecsemőtöket? Belenyomtátok a vízbe a fürdetőt, vagy a kezetekbe nyomtátok és úgy mostátok le vele?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? 5 hetes a baba. Én a kezembe nyomok (johnsons) és úgy mosom meg vele, de elég sok elfogy. Ha belenyomom a vizébe akkor talán nem fogyna ennyi. Szerintetek?
2013. jún. 20. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én belenyomtam. A védőnő azt mondta, hogy a pelenkázón kenjem be fürdő olajjal. Ki se próbáltam mert számomra nem logikus, hogy biztosan tudom fogni az olaj miatt.
2013. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kezembe nyomtam.

Nem kell sok rá,kb fél diónyi mennyiséget használtam el egyszerre.

2013. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fürdővízbe tettem. Én sokáig gyógyszertárat használtam, azt másképp nem is nagyon lehetett, mert nagyon kenőcsös volt, szinte nem oldódott fel meleg vízben. Ezért egy pohárba nyomtam ki és forró vízet öntöttem rá, aztàn így bele a fürdővízbe.
2013. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
vigyázz a jhonsosns-al mert a babák több mint felénél irritációt? allergiát és ekscémát okoz. Jobb lenne gyógyszertári fürdetőt használni. Olcsobb is és nincs benne semmi szintetikus anyag. Ajánlom olvasd el a hátulján az összetvőket, nézz utána a neten mi micsoda azt hiszem többet nem is fgod azzal fürdetni.....
2013. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Én is azt akartam mondani, hogy merészség egy 5 hetest Johnson's-al fürdetni. A fiam most 15 hónapos, most mertem neki Gabi fürdetőt venni. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy gyógyszertárin kívül mást használjak egy újszülöttnél. Amúgy kézbe nyomtuk, nem a vízbe. Nem is kell sok,ők még nem koszosak. Gyógyszertári fürdető nagyon sokáig elég.
2013. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hiba pontoztátok le az utolsót,mi most jöttünk a dokitól,és a Jhonson's fürdetőtől foltokba piros és száraz lett a bőre.Előtte gyógyszertárit használtam,semmi baja nem volt.Elfogyott,gondoltam amíg iratok ez is jó lesz,mert még ajándékba kaptuk.Pedig már nem kicsi,10 hós lesz.Egyből írt rá gyógyszertári testápolót és írattam fürdetőt is.Mondta,hogy ez a termék sok babánál okoz ilyen gondot.
2013. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nálunk nem okoz gondot, sőt... egyébként nem ez volt a kérdés
2013. jún. 20. 11:25
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Akkor használd a Johnson's-t! Lelked rajta! Ok, hogy nem ez volt a kérdés, csak jóindulatból írtuk, hogy nem a legjobb választás, erre te itt arrogásns vagy. Ez nekem undorító.
2013. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a vízbe tenném, ha használnék ilyet. A baba finom kis bőrét nem sikálnám töményen ilyen cuccal. Ők még szinte nem is piszkosak, bőven elég, szerintem, ha a vízbe nyomod és gazdaságosabb is.
2013. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most nem okoz bajd de később fog!!! Nem véletlenül van a gyogyszertári....és a kezembe veszek ki belőle.
2013. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!