Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek ti is idegesek szoktat...

Ikresek ti is idegesek szoktatok lenni a babák miatt?

Figyelt kérdés
Lehet gyengék az idegeim de néha nagyon ki vagyok mikor egyszerre sírnak vagy az egyiket elkezdem etetni a másik meg közben rákezd és semmivel sem lehet megvigasztalni csakha abbahagyom az etetést vagy mikor felváltva alszanak 10 perceket. Néha azt gondolom rossz anya vagyok de megváltás mikor átjön anyum és egy kicsit elvan velük.
2013. jún. 20. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de nagyon ritkán, hála Istennek. Egyszerűen elfogadom ezt az állapotot! 5 éves kisfiammal sokkal "idegesebb" voltam annak idején, mint most a Lányokkal. Elég cifra helyzetek vannak egyébként, akinek nem ikrei vannak el sem tudja képzelni, de én sokszor inkább kínomban röhögök, és arra gondolok ha ezt valaki látná vagy valakinek mesélném el sem hinné.. Arra szoktam gondolni, hogy ez nem tart örökké, lassan kúsznak, másznak, felülnek, felállnak és szaladnak aztán hipp.hopp ovi, suli, és akkor én olyan büszke leszek rájuk!!! Persze most is az vagyok, mert olyan gyönyörűek és olyan sokat fejlődtek már! 5 hónaposak. Persze este amikor izzadságban úszva próbálom az egyiket cicire rakni a másikat meg cumisüvegből etetni (este pótlást kap) és a cicis üvölt és nem akarja bekapni, a másik szintén sírdogál mert megijednek egymás hangjától (még mindig), na akkor nehéz türelmesnek lenni, de én őszintén, akkor imádkozom, és kérem a jó Istent, hogy adjon erőt és kitartást, hogy békében és harmóniában fel tudjam nevelni a gyerekeimet és összetartani a családomat, hisz én vagyok ANYA, és ha az anya nincs jól, akkor az egész család szenved. Úgyhogy próbálj meg nem idegeskedni ;) Egyébként nekem még anyum sincs ..
2013. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én felkötném magam anyum nélkül. Igyekszem h mindig elégedettek meg mosolygósak legyenek ami eddig össze is jött csak néha kicsit sok már főleg délutánra mikor egész nap körülöttük ugrálok és enni nincs időm hol az egyiknek van rossz napja hol a másiknak.
2013. jún. 20. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek? Első babák? Ha nekem elsők lettek volna, biztos jobban ráparáznék, de én már olyan laza vagyok..komolyan..semmiből nem csinálok gondot. Na persze mind ismerős amiket írsz, ez nálunk is így van, csak igyekszem fülön csípni azt az idegességet, mert én senkire nem számíthatok, így magamnak kell megoldanom a dolgokat...és nem akarom rosszul érezni magam, mikor itt van a gyönyörű családom :)
2013. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6 hónaposak és igen elsők. Lehet azért parázok h mindent jól csináljak...főleg mikor az egyik alszik a másik pedig látom h álmos és azért sír közben felébreszti az elsőt és együtt kezdenek rá.
2013. jún. 20. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!