Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt jelez, ha 8 hét alatt...

Bajt jelez, ha 8 hét alatt már 2szer becsippant a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
Nem riasztott, csak figyelmeztető csipogás volt. Nem is kellett tennem semmit, mert szépen vette utána a levegőt, csak gondolom túl sokáig nem vett előtte. Érdemes lenne jobban figyelni rá? Dokinak említeni meg ilyesmi?
2013. jún. 20. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2hónap alatt 2x az nem sok. Szerintem ne törődj vele.
2013. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastál utánna mielött használtál volna egy ilyet?

Mit tennél ha folyamatosan csipogna?


A babák légzése 20mp-ig bármikor kihagyhat. 20mp után a test egy jelet küld, hogy nincs oxigén errre az agy levegövételre utasítja a testet. Ekkor a baba sóhajt egy óriásit. Ez teljesen természetes. nekem nagylányomnál minden naposak voltak az elsö 3 hónapban a csipogások.

Második lányomnál nem riasztott egyszer sem.

2013. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy előfordulhat hosszabb légzéskihagyás... De mivel az első babámnál egyszer sem csipogott,ezért gondoltam rákérdezek...
2013. jún. 20. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Off. Hú de jó, hogy egyszer sem használtunk .. :)
2013. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én azért mondanám a dokinak. nekünk egyszer sem csipogott még
2013. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk sokszor csipogott és mivel előtte sajna volt ilyesfajta vészhelyzetünk engem kikészített! Aztán egy idő után figyeltem és olyankor is 0 mutatott mikor vett levegőt csak nagyon kicsit! De volt többször is,hogy riasztott! Ki is vizsgáltattuk és kiderült,hogy van légzéskimaradása! Ha megemlíted a dokinak attól baj nem lesz! De ennyi idő alatt ennyi belefér! Ezt a lányom dokinénie mondta!
2013. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!