Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám kapaszkodva...

7 hónapos babám kapaszkodva felállt és oldalra lépeget, ez normális?

Figyelt kérdés
6 hónaposan el kezdett kutyázni, majd pontosan 7 hónaposan kúszni, rá egy hétre mászni. Majd 1 héten belül kapaszkodva felállt, elkezdett oldalra lépegetni és ezzel egyidőben szépen ülve játszani, plussz végre elfogadni különböző ételeket (nem nagyon ment előtte neki nagyon semmi, csak pár kanál). Kérdésem nem korai ez? pár napon belül lesz 8 hós, mindent magától csinált.

2013. jún. 20. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de én is ilyen voltam, majdnem elájult nagyanyám, mikor meglátta. :) Családi legenda.
2013. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

A gyerekek nincsenek beprogramozva. A tied így fejlődik.Ennyi.

Mit kell ezen lamentálni? És, ha azt írná valaki, hogy de...korai? Akkor mit tennél?

2013. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
egyáltalán nem korai.
2013. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Normalis;)

Az en lanyom is hasonlo!;)

Nagyon ugyes eros gyerkocod van!;)

2013. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem korai. Az én lányom még nem volt egészen 9 hónapos, amikor már önállóan szaladt.

Akkor lenne baj, ha le lenne maradva a korától. De ha ügyesebb, annak csak örülhetsz.

2013. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk mindhárom ilyen, de a beszédük pedig jóval később indult be, mint a társaiké. ezt csak érdekességképp.
2013. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
teljesen átlagos,az én kisfiam is ezt csinálta.meg az összes többi ilyen korú baba a környezetünkben.Egyik barátnőm fia 9 hónaposan már járt,most 12 hónapos és már motorozik,na az már sztem korai.
2013. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az én környezetemben nem jellemző, mindenkinek 9-10 hónaposan kezdtek ilyesmit csinálni, ezért kérdeztem. köszönöm a válaszokat, nekem első babám, így saját tapasztalatom nincsen, de örülök nagyon és olyan hihetetlen hogy már "ilyen nagyfiú", milyen hamar egy örökmozgó lett a szinte mozdulatlan újszülöttből...
2013. jún. 20. 22:44
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 5 és fél hónaposan kutyázott, 6+2 hetesen hónaposan kúszott, 7hónapot töltötte 16-án és 20-25 -ig felült,felállt,majd elkezdett mászni. Következő héttől már tett pár lépést. Most volt 8 hónapos. Bár ő jó evő volt mindig. Szerintem teljesen normális. Vannak aktívabb babák. Az én picim mindig is utált feküdni. Ha altattam akkor is a vállamon volt mindig ,mert ahogy a karomra fektettem már ordított. Lehet,hogy ők beszélni tanulnak meg később. Amúgy meg mindegy mert 3 éves korukra nem látszódik egyik gyereken se ,hogy mikor csinálta először ezt meg azt :)
2013. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!