Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babylove 3-as tápszerrel járt...

Babylove 3-as tápszerrel járt már valaki úgy, hogy kicsit "krémesebb", sűrűbb?

Figyelt kérdés
Eddig is ezt használtuk, semmi bajom vele, de most sokkal nehezebben jön ki és kicsit sűrűbb. Ízre ugyanaz, nincs romlott íze.

2013. jún. 20. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha en is tapasztaltam volna ilyet - most hogy igy mondod, de lehet, eszre sem vettem volna. Amugy mintha azt mondtak volna, hogy vmit valtoztattak a recepten (amikor egy ideig nem lehetett kapni)..
2013. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh, végre válaszolt valaki!Már alig vártam. akkor valószínű nem romlott. szegény kislányom, alig tudta a 2-es cumiból kiszívni, holnap veszek pépes cumit!Köszi a választ!
2013. jún. 20. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt veszem, de nem vettem észre változást.
2013. jún. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hátha valaki jár még erre, a helyzet az, hogy megnéztem és valóban változtattak a recepten és valószínű ezért krémesebb
2013. júl. 3. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mikori lejáratú a tápszer? Nekem 2014.01. hós van itthon és ez még nem sűrűbb. Ha neked esetleg olyan van otthon, ami ennél később jár le, akkor azt később gyártották, lehet, hogy az már más.
2013. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!