Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babámnak könnycsatorna...

8 hós babámnak könnycsatorna elzáródása van még mindig, pedig átmosták, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Többször kaptunk szemcseppet is, át is mosták neki, és azt mondta a doktornő, hogy majd kinövi. Nyomkodom neki minden nap, reggelre állandóan becsipásodik a drágám. Van e valakinek tapasztalata ebben? Valóban kinövi? Aggaszt ez a dolog engem.
2013. jún. 21. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm kislányának is ilyen gondja volt most 3 hónapos, azt mondták hogy ha nem növi ki, 6 hónaposan meg kell műteni. Az anyuka egész nap kereste neten a megoldásokat hogy ne kelljen műteni a kislányt és megtalálta a legjobb megoldást, ami 2 nap alatt helyre is hozta a kis szemét, nem kell semmilyen szemcsepp, hanem anyatejet csepegtetett a szemébe naponta többször is, és most már semmi baja a kislányának! Én is nagyon meglepődtem, de valóban jó rá az anyatej ha neked esetleg van még tejed csepegtess a szemébe, vagy szerezz be valahonnan egy keveset!
2013. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre is van pro és kontra. Sajnos nem elég. Várom még a tapasztalatokat.
2013. jún. 21. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetünk. Szinte születésétől kezdve csipásodott, a szemcseppek egy-egy hétre segítettek, de mindig visszajött a probléma. 6 hónaposan mentünk szemészetre, ahol megmutatták a maszírozást, de rá 3 hétre vissza kellett mennünk, mert egy idő után már az sem segített. Átmosták mind a két szemét és utána panaszmentes volt...ezidáig. 9 hónapos, és kb 2 hete megint észlelem a csipát nála,már mindkét szeménél. Nem durva még, de egyértelműen termelődik :( Teljesen el vagyok keseredve, azt hittem, hogy ezt a problémát már orvosoltuk, erre kiderül, lehet még sem :( Engem is nagyon aggaszt...várom mivé alakul, jobb vagy rosszabb lesz e, ha kell, megyünk vissza a szemészetre, és a doktornő tudni fogja mit kell tenni.
2013. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk 2 hónapos korától 6 hónapos koráig 4-szer mosták át a bal szemét a fiamnak. Masszírozhattam én, kenhettem, csepegtethettem, nem ért neki semmit. A 4. átmosás hozott eredményt. Tippet nem tudok adni sajnos, nekünk csak az átmosás segített..
2013. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!