Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti szoktátok pancsolt...

Anyukák, ti szoktátok pancsoltatni a babátokat ha nagy meleg van?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam egy kommentet hogy még árnyékban sem szabad pancsoltatni a babákat a déli órákban. Mi egy hete minden nap pancsolunk, főleg délben és kora délután mert akkor elviselhetetlen a meleg a lakásban. (természetesen árnyékban van a pancsoló) Tényleg ártok ezzel a babámnak?
2013. jún. 21. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam decemberi, vagyis 6-7-8 hónapos volt az első nyáron. A járólapos előszobába tettünk egy lavór vizet, és abban "úsztattam" meg naponta többször. Az erkélyünk árnyékban van, de olyan rekkenő ott a hőség délben, hogy nem vittem ki, csak du. 5 után.
2013. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szoktunk persze,közepes méretű medencénk van,beférek mellé,legmelegebb időben ott hűsölünk.

Bokor mellett van,az árnyékol oldalról,felette pedig uv szűrős árnyékoló van.

2013. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem süti a nap a teraszt délelőtt, így csak délután szoktunk kint pacsálni a kismedencében. De akkor nagyon. Tegnap a fürdőkádjában pacsált, úgy leizzadtunk délelőtt kint.
2013. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hónapos én is szoktam délután a medencében fürdetni.
2013. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!