Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttem se-bi szintje...

Újszülöttem se-bi szintje 260, de hazajöhettünk a kórházból. Nem magas ez az érték?

Figyelt kérdés
Annyi mindent hallottam az elmúlt napokban, kíváncsi vagyok, kit mennyivel engedtek haza.
2013. jún. 21. 12:04
 1/4 Kerria ***** válasza:

Előkerestem a zárójelentést, mert erre már nem emlékeztem fejből:


12.01-én született

12.03-án 220 volt a sebije

12.04-én 250

12.05.-én hazaengedéskor 209


Én hamarabb is haza akartam jönni, akkor azt mondták a 250-re hogy nem vészes, de jobb lenne még ha maradnánk, s kapna még kék fényt... így is lett. Mivel ennyire leesett másnapra, emiatt hazaengedtek.

2013. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előkerestem a papírom:

Pénteken 325 volt (itt közöltél velünk, hogy ha másnapra nem megy 300 alá, akkor viszik Pestre intenzívre és vércsere is lehetséges. Mit ne mondjak szép éjszakánk volt)

Szombaton:285.

Vasárnap: 217. Aznap reggel haza is engedtek.

2013. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány kilós és hány napos a baba, mert ennek arányában változnak a normálértékek. Biztos lehetsz benne, hogyha hazaengedtek akkor már a normális tartományban van a sebi. Pár napig még esetleg kicsit sárga lesz, vagy gyengébb, aluszkonyabb, de ez már megoldódik magától. Sokat tedd mellre vagy etetgetsd üvegből és ha romlik a dolog szted akkor fordulj orvoshoz!
2013. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


12 napos, 3460g.


De olyan nehezen,gyengén eszik - ezt nem tartom jónak.

2013. jún. 21. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!