Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 6 hónapos, szép,...

Kisfiam 6 hónapos, szép, fejlett Baba. Egyedül ül, négykézlábra áll. De valami nem stimmel. Csak tudnám mi lehet a baj? A többi lent.

Figyelt kérdés

Egész nap nyűgös, szinte semmi nem köti le a figyelmét. :( Már naponta cserélgetem a játékait, hátha ellenne velük,de nem. Amikor felébred akár reggel, akár napközben kb. 15-20 percig minden szép és minden jó,de utána beindul a pokol! Állandóan "ünget", sír, nyűglődik. A meleg ellen mindent megpróbálok megtenni, sokat itatom, van, hogy napközben is letusolom, csak egy pelusban van itthon.

Szerintetek mi lehet a baj? A meleg, a foga? Teljesen tanácstalan vagyok és már megőrjít a tehetetlenség!


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jún. 21. 12:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jaa! és még annyi lemaradt, hogy hajnal 4-5 körül ébred, eszik és nem hajlandó visszaaludni! Pl. ma csak teát adtam neki és visszatettem, de semmi, kénytelen voltam megetetni! Ez is mitől lehet? Este kb.3/4 8-8 körül fektetjük le.
2013. jún. 21. 12:14
 2/11 anonim ***** válasza:
A meleg.. vagy a foga is lehet, esetleg a kettő együtt. Én is nyűgös vok, mióta ilyen meleg van.
2013. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
itt bármi lehet. ahogy írtad a foga is a meleg is.nálunk is rendszeresen voltak ilyen napok. semmi sem volt jó neki,és csak nyüglődőtt egész nap. nagyon idegesítő tud lenni,-de magától elmúlik..
2013. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja :) Az enyém is ilyesmi, ő már 14 hónapos, de kb. ő is akkoriban kezdte. Egyrészt elindulnak a fogak és folyamatosan piszkálják, meg persze most tényleg veszett meleg van, de nem is ez a lényeg. Vannak a nyugis típusú babák, a lányok többször ilyenek, meg a nem nyugisak - szerintem a te fiad is ilyen meg az enyém is. Az enyém akkor hagyta abba a nyavalygást, amikor egyedül oda tudott jutni, ahova szeretett volna, már a mászással jobb lett a helyzet, és 10 hósan el is kezdett járni, akkor sokkal jobb lett. A játékok őt se kötötték le, abszolút. Próbáld minél többet kivinni, strandra, árnyékos játszóterekre, akármi, tök mindegy, hogy még nem tud mit kezdeni, szerintem már a más környezet és gyerekek lekötik.
2013. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az enybém is hat hónapos,ugyanezt csinálja:(Semmi nem köti le.Izzad és sír egyfolytában,sehogy nem marad.Neki most a foga is jön,de az éjszakáink is borzalmasak.Tiédnek van már foga?
2013. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2013. jún. 21. 12:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Még nincs foga! :(
2013. jún. 21. 12:25
 8/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok, ezen ne keseregj :) Az enyémnek 8 hósan jött ki az első, aztán kb másfél hó múlva a második, egy évesen még csak 2 foga volt. Most meg belehúzott, és gyorsan kinövesztett 4-et felül. Semmi jelentősége, hogy mikor jönnek a fogak, majd jönnek.
2013. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is teljesen ugyanígy viselkedik. 2 hete "kutyázik" 1 hete kezdett kúszni, vettünk neki játszószőnyeget, vannak játékai, mégsem köti le semmi. Egész nap cicin lógna, nyafog, sír. Neki mondjk most jött ki az első foga 1 hete törte át az ínyt, de még mindig rettentő nyűgös, se nappalom se éjjelem. Én is kivagyok kicsit, de remélem ahogy enyhül legalább ez a meleg, anynival jobb lesz.

Kitartást nekünk!!!

6,5 hós kisfiú anyuja

2013. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bemutatom a lányom: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ő 9.5 hónapja ezt csinálja :( semmit nem javul a helyzet

2013. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!