Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korhazban hogy hordozzatok a...

Korhazban hogy hordozzatok a kicsit? Mozeskosarban, vagy hordozoban esetleg babakocsiban? Hogy lehet a kicsit magaddal vinni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Adnak kiskocsit amiben lehet tolni a babát
2013. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem,mármint mikor megszületett? Hova akarod hordozni? Tényleg nem értem mire gondolsz.
2013. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kórházban(Miskolc)csak kézben lehetett..de mi nem is hordozhattuk,nekünk tilos volt kivinni a babát a folyosóra.Oda csak is a csecsemős nővér vihette ki.Én kimehettem a kórteremből,de csak is baba nélkül.Bentre a szobába meg nem kellett hordozó.A látogatók csak is az ajtóból nézhették meg a babát.


7 hetes kisfiú anyukája

2013. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szent Imrében (meg egy csomó helyen) van ottani hordozókocsi, abban tologatod

itt pl, tilos a hordozókocsi nélkül kivinni a folyosóra, mert a csecsemősök felelnek érte, ha leejted vagy megszédülsz, elesel és bármi baj lesz a babának

de ami biztos ,hogy nem kell bevinni babakocsit, hordozót, mózest

a kórházi szobák annyira kicsik, hogy ezek a tárgyak el sem férnének

2013. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ahol én szültem, ott is kis kocsit adtak, amiben lehetett őt tologatni! Sokat voltunk kint vele nappal, mert 40 fokban szültem 10 hónapja és nem lehetett elviselni azt a fülledt és meleg levegőt, ami a szobában volt.
2013. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt semmiféle kocsi. Mindenki kézbe vitte a babát, ha sétált a folyosón.
2013. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmi,de kórházfüggő,nálunk jobban hasonlított egy bevásárló kocsihoz :) amiben szivacsbetét van.Ebben alszik a baba veled(baba-mama kórház)és ebben viheted fürdetésre,vagy a folyosón az üvegfalhoz megmutatni.Jó kis tolókarja van,császáros botorkáláshoz ideális! :)

2013. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kórházfüggő. Nálunk tilos volt kézben, csak a kiskocsiban lehetett, máshol meg fordítva van.

De ha arra gondolsz, hogy egy nagyobb babával kell a kórházba befeküdni, ott is helyi szabályok vannak erre.

2013. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak kiskocsiba lehetett tolni 12 hete szültem:)
2015. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!