Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírná nekem valaki a folyékon...

Leírná nekem valaki a folyékony hintőpor összetevőit ha van ilyenetek?

Figyelt kérdés
úgy tudom van a dm-ben de ha olyat tartalmaz,amit nem szeretnék,akkor nem mennék el érte,mert messze van(30km)akkor rendelek mást a netről,köszönöm!kozmetikus vagyok,ezért is vagyok rá kíváncsi.
2013. jún. 21. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!bocsi megkérdezhetem a dm-esnek mi a neve?

itt most van akciós,(doboz nélküli azért) :)

[link]

2013. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát igazából gőzöm sincs,csak itt olvastam hogy ott lehet kapni de hogy mi az? ezért is kérdeztem :) ez jónak tűnik de csak tűnik,amit leírnak,de nem tudom még mi van benne.köszi
2013. jún. 21. 13:45
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs mit!Van felül a Kapcsolat fül,arra rákattintasz,és tudsz kérdezni tőlük bármit.Én már kérdeztem 1 óra alatt válaszoltak is!Próbáld meg a pontos összetevő listát elkérni :)
2013. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem engedi a gép, hogy elküldjem, pedig begépeltem a hosszú összetevő listát!!!! Itt halok meg, komolyan!
2013. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem neki tegnap nagy nehezen:

[link]

Ne haragudj, az összetevőket csak angolul találtam meg a dobozán, hát még magyarul se menne, nem hogy angolul felsorolni...

de azért megpróbálom, lehet fél órámba fog kerülni :)

aqua, talc, cetearyl alcohol, propylene glycol, aluminium starch octenyl succinate, Cyclopentasiloxane, polysorbate 60, caprylic/capric triglyceride, dimethicone, zinc oxide, zinc stearate, laurdimonium hydroxypropyl - hydrolyzed wheat protein, camomilla recutita, camomilla matricaria, cera microcrystallina, acetylated lanolin alcohol, PEG-100 stearate, glyceryl stearate, cetyl acetate, stearyl acetate, oleyl acetate, laureth-7, polysorbate 80, dimathiconol, polyacrylamide, c13-14 isoparaffin, xanthan gum, benzyl alcohol, methyl paraben, propyl paraben, disodium EDTA, parfum, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, amyl cinnamal, coumarin, citronellol, d-limonene, cinnamyl alcohol, geraniol, benzyl salicylate, isoeugenol, linalool, alpha-isomethyl lonone, benzyl benzoate


Gyógyszertárba vettem, dög drágán, ma rátaláltam a neten fél áron. Viszont nagyon jó!!! Maximálisan látom az eredményt már 2 használat után is. A meleg miatti kipirosodásra vettem a 9 hónaposomnak, mert tegnapra már egy merő vörös nagy folt volt az egész nyaka, háta. Mára már sokkal szebb neki.

2013. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
huh, 4-es, 5-ös vagyok, most bezzeg átküldte elsőre! bocsi a bakiért. Remélem segít a lista, mert tényleg sokat gépeltem :)
2013. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hű hát nagyon nagyon köszönöm Nektek,nagyon aranyosak vagytok,ez tökéletes leírás,mindjárt átböngészem ha engedik a gyerkőcök,főleg az 5 hónaposom :)
2013. jún. 21. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de mire jutottál, van valami nem odavaló szerinted az összetevőkben??
2013. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

szia,igen sajnos van benne elég oda nem való dolog:(

így hát marad a hauschka selyempúdere!köszönöm még1x hogy segítettetek!

2013. jún. 22. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!