Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha 5 hetes fiam...

Normális ha 5 hetes fiam átalussza az éjszakát? Csak anyatejes. Felkeltsem?

Figyelt kérdés
már 2 napja 8 körül lefekszik és reggel 5 körül kel. normális ez?
2013. jún. 21. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sárga és szépen hízik akkor ne keltsd fel és örülj nagyon, hogy ilyen szépen alszik. Az én fiam 8 hetes korától alussza át az éjszakákat.
2013. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Óóó, emlékszem mi is hogy megijedtünk, amikor egyszercsak nem keltünk fel éjszaka hozzá. Mi 5-kor, mikor férjem ment dolgozni, ijedtünkben felkeltettük, hogy minden rendben van-e. Nem nagyon értette a gyerek, hogy minek piszkáljuk. :D

Én is úgy tudom, hogyha napközben eszik rendesen, nem sárga, beteg stb. akkor nem érdemes felébreszteni, hiszen tudja ő, hogy éhes-e vagy sem.

2013. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy keltsd!!! Ha rendesen hízik, nem kell, eszedbe se jusson. Örülj neki! Én 10 hónapja nem aludtam végig egy éjszakát sem. :-)
2013. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Éjjel ne keltsd fel ha alszik. Az én kisfiam is végigalussza az éjszakákat 7 hetes kora óta.Ha nap közben rendesen eszik akkor semmi gond nincs. Örülj, hogy Te is a szerencsések táborába tartozol:-)
2013. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örömmel üdvözöllek a jól alvó gyerekek boldog anyukáinak táborában. A miénk 10 napos korától csinálja ezt (remélem ma este is és még sokáig). Most 5 hós múlt. "Rossz hír", hogy általában az ilyen babák napközben nem alszanak olyan sokat, de persze akadhat kivétel.
2013. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a mienk is átaludta, majd változik, örülj neki és kérlek fel ne keltsd!!!!!
2013. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat! :)))
2013. jún. 21. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!