Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának paprikát,...

11 hónapos babának paprikát, paradicsomot, uborkát milyen formában tudok adni? Reszelve, darabolva?

Figyelt kérdés
4 foga van:)
2013. jún. 21. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a paradicsomot már a 9,5 hósomnak apró darabokba adom(mag és héj nélkül).2 foga van,de szépen "rág" már.Paprikát még nem adtam mert engem puffaszt és észrevettem hogy őt is zavarta(szopik).Most már nem látom rajta,szerintem lassan megpróbálom.Ubit sem kapott még,de már tervezem,azt is darabolva fogom neki adni.
2013. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uborkát hosszában negyedbe vágva, olyan ujjnyi hosszú darabot a ezébe adsz, azzal el fog boldogulni. Paradicsomot is egy gerezdet, héj nélkül. Paprikát megpróbálhatod, simán levágsz egy szeletet neki, de szerintem az nem fog neki még ízleni, majd pár hónap múlva, ha fogja tudni ropogtatni, akkor inkább.
2013. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a paradicsom közepét, tehát a levét és a magokat kikaparom pohárba és azt adom kanállal, rajong érte.
2013. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!