Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova kapják a kórházban a...

Hova kapják a kórházban a babák az oltást?

Figyelt kérdés
3,5hetes a baba és most tapintottam ki a bal felső karján egy szúnyogcsípés szerű puklit, elég nagy, legalábbis hozzá képest. Mi lehet ez? Csípés - bár nem láttam, hallottam, éreztem szúnyogot a lakásban ( kint nem volt ujjatlanban)? Vagy még a kórházi oltás nyoma?
2008. jún. 22. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az oltast a bal felkarba adjak.
2008. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen valószínű a bcg oltás helye, és most fog neki kiforrni.Ne ilyedj meg,az a normális ha 1-2 hónaposan felpuklisodik, olyan lesz mint egy pattanás, sőtt még csúnyább is.Ha esetleg kifakadna rakj rá steril gézlapot, hogy felszívja a váladékot, amúgy nem kell foglalkozni vele,nem szabad nyomkodni, vagy piszkálni, az a jó a kiforr, mert akkor kezt el dolgozni a szer.
2008. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a karba kapta az én lányomis, és a doki mondta is, hogy nagyon csúnya lesz majd, begyullad, gennyezhet is, de nem baj, nem kell vele semmit csinálni, ez ilyen.
2008. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!