Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ciki ha nem adok...

Szerintetek ciki ha nem adok a 15 hós babámra úszópelenkát a Balatonba fürödni? (Régebben sem volt)

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Balatonban nem ciki. Én sem szoktam. Oda a hattyúk is belekakilnak:) Csak medencében ciki.
2013. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
nem az a ciki ha nem adsz rá, hanem az ha belekakil...
2013. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem ciki, de én is azt gondolom, hogy illedelmesebb ha teszel rá.

- én sem tenném olyan vízbe a gyerekem amiben más baba esetleg belekakilhatott (értem é, hogy a hattyú is beleszarik, de az más azért)

- én hallottam már más anyukáktól, hogy a strandon előszeretettel jelenek meg "rossz emberek" akik a pucér gyermekeket fotózzák

- tök ciki lesz neked ha a gyereked belekakil a vízbe és ezt mások is látják

- te sem szívesen fürödnél abban a tudatban a Balatonban, hogy mások bele kakilnak/pisilnek stb. hát akkor te is adj meg ennyi tiszteletet a Balatonnak!

2013. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
nem ciki, hanem pofátlanság.
2013. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Hogy mi minden van már eleve a Balcsiban... Szerintem egy kis babakaki már semmi ahhoz képest. Ismerősöm jár pecázni, elmesélte, milyen kiülni a csónak peremére, ha itt a szükség... Szóval én bele sem engedném szívesen a gyerekeimet.
2013. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Azért a pelenka védi őt is egy kicsit, meg hát ha belekakil...Te belemennél meztelenül (akkor is, ha nem lát senki)?
2013. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Úszónaci. Fel fogja a kakit is és nem is meztelen. Csak aztán moshatod. De szerintem a babák ösztönösen nem kakilnak a vízben. Aki azt írja fujj meg hasonlók, az bele gondolt, hány elveszett vízi hulla van a Balcsiban akit nem találnak?
2013. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem ciki, hanem illetlenség.
2013. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez elég nagy baromság, hogy a gyerekek ösztönösen nem kakilnak a vízbe. Én medencében tornáztatok gyerekeket és nem egyszer ott kakilnak. Mert a vízben eltudnak lazulni így a záróizmaik is ellazulnak.
2013. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Na és ezért kell lepontozni, te nagyokos? Imádom az öntelt, arrogáns s...fejeket! :D
2013. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!