Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy a francba lehet összecsuk...

Hogy a francba lehet összecsukni a gyereksátrat?

Figyelt kérdés
Komolyan kifog rajtam egy gyereksátor! :D Nem bííírom összecsukni, pedig csak a helyet foglalja most! Valaki segítsen!!!
2013. jún. 22. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen sátor? ha kilehet venni a merevítőt belőle akkor azt vedd ki. Ha pop up akkor azt csak össze kell hajtogatni.
2013. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pop up, de nem tudom összehajtani... félek hogy úgy hajtom hogy meghajlik benne a szál és után csúnya görbe lesz.
2013. jún. 22. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz csupa görbeség, kirúgja magát mindig, ha még is valami csoda folytán görbe lesz tedd forróvízbe és azonnal emlékezni fog a régi alakjára. Amúgy nekem a férjem nagy zseni ebben, nem tudom, hogy csinálja mert nekem sem megy. Nekem ő mindig úgy mutatja, hogy két szélén (előre nyújtott karral befelé fordított tenyérrel) meg fogod és egy vízszintes nyolcast hajtasz belőle, ez utána nyolcast félbe hajtod (két karikát egymásra hajtod).
2013. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi, de az nem gyereksátor :(

Nekünk ilyenünk van:

[link]

2013. jún. 23. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!