Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hetes baba mellől az apák...

1-2 hetes baba mellől az apák mennyit szoktak távol lenni? Lent megpróbálom normálisan leírni a kérdést.

Figyelt kérdés

Nem tudtam egy mondatban jobban megfogalmazni. :)

Férjemnek van egy kedvenc zenésze, aki pont szülés után 1-2 héttel jön Magyarországra koncertezni. Szívesen meglepném két jeggyel, hogy el tudjon menni valakivel, engem nem zavarna, ha arra a pár órára egyedül lennék itthon (vagy valaki más rokonnal akár). Csak azt nem tudom, hogy vajon ő mennyire szívesen hagyna itt minket. Nem akarom megkérdezni erről, valahogy úgy érzem, vagy meglepetésként kapja, vagy nem megy el. Ha van itt apa, kíváncsi lennék, mit szólna hasonló meglepihez. Mivel, gondolom, nem sok férfi jár itt, ha megkérdeznétek párotokat, megköszönném. :)



2013. jún. 22. 16:02
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem 1 éjszakát kibír nélkületek..
2013. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy a munkája elég laza lesz abban az időszakban, előre láthatóan szinte egész nap itthon tud majd lenni az első hetekben.
2013. jún. 22. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Férjem csak az első héten volt itthon velünk, de közbe jött ment. Szerintem nagyon rendes tőled.
2013. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan vedd meg neki. ha megmondod hogy ez téged tényleg nem azavr akkor biztos szivesen elmegy. Gondolom eleve este lesz akkor a baba alszik. na meg egy újszülött szinte egész nap alaszik, ő nem tud sokat tenni, nem marad le semmiről ha azt a pár órát nem otthon tölti.
2013. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan vedd meg neki, örülni fog.

Az én férjem pl a szülést követő héten még dolgozott, akkor itt volt velem édesanyám, ő segített, mert első baba. Aztán mikor hazautazott anyum, akkor maradt itthon ő egy hétre... Semmi törést nem okozott, szerintem jó is, ha ki tud szabadulni az ember egy pár órára a kaki-büfi-sírás-alvás bővköréből, főleg ha férfiről van szó :)

2013. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk első baba és nagyon várjuk meg minden, de 100% hogy elengedném a férjem. És ha már itt lennének a drága jegyek akkor biztosan el is menne. Picit talán duzzogna, de akkor is kirúgnám a lakásból, hogy muszáj mennie. Szerintem vedd meg a jegyeket. Nem tudom mikor akarod meglepni. Ha pl. 2 hét múlva lesz a szülinapja és arra és a koncert csak decemberben, akkor megcsinálhatod azt is, hogy a szülinapjára csak egy rajzol vagy nyomtatott jegyet kap jelképesen és ha örült neki és megbeszéltétek akkor menj és vedd meg a jegyeket.
2013. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet, de valójában jövő csütörtökre vagyok kiírva, és július 5-én lesz a koncert. Ha még van rá jegy, akkor szerzek, remélem, sikerül. Nem egy ismert húzónév, úgyhogy nem hiszem, hogy nagyon elfogyott volna.

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint nem hülyültem meg, hogy eszembe jutott elküldeni rá. :)

2013. jún. 22. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Simán elmehet. Miért kéne bárkinek otthon lenni veled. Egy ilyen picivel nem sok tenni való van.
2013. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Mivel ő se tudja mibe cseppen bele, lehet, hogy kidobod a pénzt, lehet baromira hálás lesz. És lehet te fogod rosszul érezni magad mert elmegy, hiába most a te ötleted.

(az első kicsinél nagyon szerettem volna, ha velem van a férjem, jól is jött volna, a másodiknál hangyák szaladgáltak rajtam, úgy irritált, mert itthon volt, és a rutinunkat csak zavarta)


Ha nem vág földhöz vedd meg a jegyet, és küld el a koncertre, de ne lepődj meg, ha feleslegesen vetted

Könnyű szülést, jó babázást neked, a férjednek jó szórakozást(ha megy-mehet)

2013. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez is eszembe jutott. Eléggé az eleje lesz az itthoni babázásnak, lehet, hogy épp hisztirohamot kapok valamiért, és engem is zavarni fog, ha elmegy. Egyébként nem olyan őrült drága a jegy, ha elvész, hát elvész. Meg mondjuk előtte biztos látjuk, hogy mi a helyzet, talán lenne kinek odaadni, ha ő nem megy. Persze, ha nem utolsó pillanatban borul a bili.

A végén még megkérdezem, és akkor megoldódik a dolog. Ahogy ismerem, akkor biztos nemet mond.

Vagy az éjjel megszülök, és eszembe sem fog jutni azzal foglalkozni, hogy jegyet szerezzek. :)

2013. jún. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!