Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud csinálni a 6hónapos...

Mit tud csinálni a 6hónapos babád?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Forog,mászik.Mire vagy konkrétan kiváncsi?:)
2013. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ilyenekre, köszi. :D azért kérdezem mert az én fiam 2nap múlva lesz 6hónapos, 2hónapja átfordul hasra de vissza még most sem tud, hiába próbálom neki tanítani hogy kell nem csinálja. Aggódom h le van maradva.
2013. jún. 22. 18:07
 3/11 anonim ***** válasza:

7 hónapos lesz jövő héten, meg tud fordulni ide-oda,mert már 1-2x megcsinálta,de csak ennyiszer...szóval nem forog aktívan,nem mászik.Védőnő,doki azt mondta legutóbb hogy minden oké.

Amúgy már 2 foga kint van:)

2013. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:D akkor mi sem vagyunk lemaradva annyira. neki is van már 2foga. miket esznek már a babáitok és hány óránként etetitek??? mi még csak próbálkozunk a gyümölcsökkel és még mindig 3óránként eszik
2013. jún. 22. 18:25
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Kisfiam szopizik reggel 8 körül,aztán fél12-kor,aztán 1 körül kp kis főzeléket(már sok mindent eszik,krumpli,rizs,répa,meggy,cukkini,spenot).

3kor,majd 6kor megint szopi,fél 8kor kap grízt gyümivel,et nagyon szereti,majd fél9kor szopi és alszik reggelig:)

2013. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

6,5 hónapos a lányom, forog minden irányba, kúszik hátrafelé és körbe-körbe, de szerintem hamarosan mászás lesz belőle, mert már 1,5 hete "kutyázik" és néha sikerül kicsit előrejutnia. 3 napja ült fel, még támaszkodik a kezére.

Én magam is meglepődtem, hogy milyen hirtelen megugrott a mozgása, kb. 2 hete még csak a hasáról tudott a hátára fordulni, meg körbe forgott és ennyi.

Foga még nincs szerencsére, remélem, minél később jönnek ki neki, nagyon félek tőle a szoptatás miatt.

2013. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

A lányom még anyatejet eszik változó időben, valamikor fél óránként, valamikor kibír 2 órát is, estére kap Sinlacot 1 hónapja.

2 hete kezdtem kóstoltatni, kapott már almát, meggyet, sütőtököt, szerencsére élvezettel eszegeti ezeket. A napokban jön sorra a barack és a krumpli.

2013. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs lemaradva semmiről a babád:)

Kisfiam 6hónaposan kezdte a hozzátáplálást csak.

Én is féltem a szoptatásnál a fogaktól,de semmi probléma vagy változás nincs:)

Első voltam.

2013. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 hónaposan mindkét irányba forgott,hátrafelé kúszott. 1 hónappal később egy hét leforgása alatt felült,felállt,elkezdett mászni.
2013. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam! :)


a súly befolyásolja a babákat a mozgásban? most 10kilónál járunk.

2013. jún. 23. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!