Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs szájpenésze a babámna...

Ha nincs szájpenésze a babámnak, de én mégis kezelem, akkor lehet baja?

Figyelt kérdés
Védőnő azt mondta, hogy kenjem borax-al, mert van neki. Na de ugyanígy nézett ki 2 hete is, sőt még fehérebb volt a nyelve és akkor meg azt mondta, hogy nincs...
2013. jún. 23. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

baja nem lesz tőle, ha kezeled tovább, mert vissza is térhet.

mi is küzdünk vele

2013. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, én megelőztem, nekünk nem volt, de bekentem a cumiját egy ideig és nem jött ki. A koszmót is így "kezeltem" néha megmostam a haját Babé-val és az sem jött ki. Ez a kettő amit meg kell inkább előzni.
2013. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a gyerekorvos,hogy ha nincs szájpenésze a babának, akkor ne kenjük neki, mert ha később valóban lesz szájpenész, akkor nem fog rá használni a kence.
2013. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ha nincs, nem kenném, mert mégiscsak vegyszer, rá is van írva, hogy -nyilván extrém -túladagolás esetén akár halált is okozhat. Nyilván nem adsz neki annyit, de ebből kiderül, hogy mégiscsak vegyszer. Én megelőzésnek sem adnám, főleg mert mint minden mást, ezt is megszokja a szervezet és nem lesz később hatásos, ha tényleg kellene...

Szerintem mutasd meg még valakinek, dokinak, mondja meg ő, hogy kell-e vagy sem!

2013. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy csak anyatejes lerakódás van a nyelvén, mert nem foltos, hanem teljesen beteríti. Máshol nincs. Mondjuk most már csak a hátsó részén van, gondolom a tápszer lemosta.
2013. jún. 23. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem mikor szájpenésze volt a gyereknek- akkor mondták, hogy semmit se használjak rá! Igaz neki nem volt durva, dokim azt mondta, hogy ezt a mértékű szájpenészt magától le kell tudnia győzni a babának.

Meg is szűnt neki egy héten belül.

Csak probiotikumot adtam neki.

Mi dokink nem annyira gyógyszerpárti, nem az az első neki, hogy gyógyzert írjon fel.

2013. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!