Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy néz ki egy 6 hós...

Nálatok hogy néz ki egy 6 hós anyatejes baba napirendje?

Figyelt kérdés
Mikor keltek, hányszor, és mit eszik? Egyszerűen nem tudunk zöldágra vergődni sokszor teljes a káosz és ez mindkettőnket megvisel. Ráadásul nem hajlandó aludni,csak ha elringatom,de van h sokáig próbálkozom, és úgy se. Mindemellett lassú evő,egy etetés néha egy óra hossza,mert elalszik közben. Szalad a lakás,semminek nem érek a végére,és sajnos emiatt elég depis vagyok sokszor..

2013. jún. 23. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

6,5 hónapos, nincs szigorú napirend, egyedül az a fix, hogy fél 8-8 körül fürdik, utána eszik és alszik.


7-8 körül szokott kelni reggel, mivel a kérdés anyatejes babára vonatkozik, értelemszerűen anyatejet eszik.

2 hete kóstolgat különböző ételeket, én szoptatás után adom neki, szerencsére eddig minden ízlett neki, pár perc alatt megeszik jópár kanállal.

A szoptatás 5-15 közt változik, igény szerint etetem, sokszor csak 1-2 percig iszik keveset.

Az altatás nálunk is problémás, csak a mellemen alszik el sajnos.

A házimunka miatt én nem problémázok és nem szándékozom szigorú napirendet tartani, mert úgysem tudnánk betartani, minek idegesítsem magam feleslegesen?

Az állandóág megvan neki, minden nap séta, játék, ez a lényeg, nekem így jó.

2013. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* az 5-15 percet jelent, csak lemaradt
2013. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz jövő héten 7 hós lesz,de leírom,mert már egy ideje ez a napirend.

Ébredés 8körül,ekkor szopizik

fél12szopi,majd 1-fél2 főzelék

3-kor szopi,

6 szopi, majd fél8kor kap vacsit,ez álatlában gríz gyümivel

fél9 szopi,és alszik reggelig.


Nekünk csak azért van ilyen "fix" napirendünk,mert van egy nagyobb tesó,aki 2,5 éves, hozzá igazodtam a picivel.


Amúgy ne izgasd magad a napirend miatt,emlékszem első fiammal ilyen idős korában nekem is káosz volt!Sőt általában 1 éves koráig káosz volt, néha 1-2 hétre állt be valamiféle rendszer,aztán borult megint minden:)

Az altatás nehéz ügy,nálunk is ilyen a pici, de én hagyom egy picit sírni, így már megtanult elaludni.

2013. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!