Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gumipapucs, gumiklumpa,...

Gumipapucs, gumiklumpa, habpapucs?

Figyelt kérdés

Járni tudó 13 hónaposnak víz közelébe szeretném.Hol kapható?Kínaiban van?Ti hol vettétek és mennyiért?(20-21-es méret)

Köszi! :)


2013. jún. 23. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi ugyan örököltünk egy gumi klumpát, de egyik nap mikor a kisfiamra zokni nélkül adtam rá, jól kidörzsölte a lábát szegénynek, pedig egy órát sem volt rajta.

Nem szeretem egyébként, mert beleizzad a lába, csak most pacsált, vizezett, azért adtam rá.

Eddig is max. 3-szor volt a lábán, de mi nagyon nem szeretjük.

Én is gondolkodom, hogy mi lenne jó helyette, hátha itt ad valaki valami jó ötletet.

2013. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kínai 1000 körül. De mindenképpen olyan vegyél neki ami fogja a lábát (pl. klumpa pánt résszel hátul), mert a papucsból kiesik, egy kicsit nekiiramodik valamiben, a sima pacsker nem fogja a lábát, és óriásit esik. Mi is jártunk így, nálunk csak annyi elég volt, hogy a gumiklumpa pántját nem hajtottuk hátra, felhorzsolta a beton a térdét. :(
2013. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hogy kidörzsölte, de utólag kiderült azért, mert kicsi volt rá. Az oldalsó része a klumpának szorosan állt a bokájánál (az a rész, ahol előre vagy hátra lehet hajtani a pántot). Még a bőr is lejött. Most olyan klumpája van, amibe ha belelép hátul még van egy jó 1,5-2 centi hely, így ha a pánt is hátul fogja nem esik ki belőle.
2013. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekünk van, a tesóméké egyébként csak kölcsönbe adták,csak kicsi már,de a vízpartra tökéletes.Itthon is abba mászkál,nem egész napos használatra gondoltam én,csak ha a vízbe megy.Azért vagyok kíváncsi hol lehet kapni,lehet van sok helyen,csak én eddig nem figyeltem,mert nem volt szükséges:)
2013. jún. 23. 14:09
 5/14 A kérdező kommentje:
igen mindenképp pántosat veszek!Majd megnézem a kínaiban akkor,köszönöm szépen!:)
2013. jún. 23. 14:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Auchanban sok van, én a tescoban vettem 1500ért,volt 20-21es is.
2013. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi,Auchan itt nincs,de délután megyek a Tescoba pot!Köszi köszi!! :DD
2013. jún. 23. 14:20
 8/14 A kérdező kommentje:
*pont
2013. jún. 23. 14:21
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a brendonban vettem ilyet köves tengerpartra:

[link]


De az auchanban én is láttam után kb 500 ft-ért habszandált...

2013. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Crocs márkájú van a fiamnak,nem izzad bele a lába,egyszer sem törte fel,nagyon jó anyaga van.Az ára változó,hatezertől már lehet kapni pl.a Brendonban is.
2013. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!