Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora úszópelust vegyek?

Mekkora úszópelust vegyek?

Figyelt kérdés

kb 12 kg a lányom, nem tudom pontosan, mert mostanában nem mértük.

7-15kg-osnak valót, vagy a 12-18kg-osnak valót?

(Huggies)


2013. jún. 23. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább 7-15kg-ost. A 12-18-ig még lehet nagy lenne rá. A 7-15-s ugye meg pont jó a mérete. Sokára fog még rárakódni 3kg :)
2013. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezekből a pelusokból nem lehet kisebb kiszerelésben venni?

Mert emlékszem, hogy amikor mi is használtuk egyforma méretezésű volt két külön márkájú pelus, az egyiket alig bírtam ráhúzni, a másiknál meg lötyögött.

Szerintem ha nem husis a combja a kisebett vedd meg.

2013. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
...vagyis úgy értem láttatok már valahol olyan csomagot amiben pl 2-5 db van.? Ha lenne és találnátok úgy lenne érdemes kipróbálni....
2013. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
12db darab van a kisebb méretűben, de ha kicsi, max tovább adjuk valakinek :) De akkor ebből veszek neki, remélem azért jó lesz rá! :D
2013. jún. 23. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ez testalkat függő is lehet.

Én Libero úszópelust vettem a lányomnak a 10-16 kg-osat, 13 kg körül volt, és éppen passzos volt rá, sőt, elég husis a combija, már féltem mikor az elsőt feladtam rá, hogy rá se megy...

Én a nagyobbat venném, egyébként sima pelusból milyen súlyra valót használtok? Mert én mindig váltottam akkor is, ha már a következő kategória alját mondjuk 1 kg-mal túllépte, de még bőven belefért a kisebbe súly szerint, de a nagyobb sokkal kényelmesebb volt, és többet is bírt...

2013. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nincsenek vastag combjai, magas baba nagyon, úgyhogy eloszlik rajta a súly :)

Normál pelusból 4+ -osat használ, de a 4-es is jó rá igazából, csak egyszer ezt a 4+ -osat vettük és ebből nem folyt még ki semmi :)

2013. jún. 23. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!