Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van mindenki kiakadva,...

Miért van mindenki kiakadva, hogy miért nincs rajta pólya, ha olyan helyre viszem a babám, ahová nem lehet betolni a babakocsit?

Figyelt kérdés
6 hetes egyébként és nem tudom miért kellene ebbe a nagy melegbe rátuszkolnom a pólyát...
2013. jún. 24. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sose használtam pólyát.
2013. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt sose pólyám. Ebben a melegben???
2013. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én használtam pólyát az elején, de az én kisfiam télen született. Könnyebb volt úgy megfogni, és abban is aludt. 6 hetesen már nem használtuk, akkor már tartotta magát annyira, hogy biztonsággal meg lehetett fogni, addigra már ki is túrta volna magát belőle.

Azt nem tudom, hogy miért vannak kiakadva hogy nincs pólya a babádon, pláne ebben a dögmelegben.

2013. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
biztos öregek vagy sosem láttak még gyereket. Nem kell pólya...enyém is nyári egy szál bodyban is elvolt 40 fokban...
2013. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kellene nyáron pólyába tenni szegényt. Az én fiam télen született, de soha nem használtam pólyát. Ne törődj velük.
2013. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez egy jó kérdés. Kislányom télen született itthon mégsem volt pólyában. Még akkor se ha orvoshoz vittük. Senki nem szólt érte. Amíg bent voltunk a kórházban akkor volt csak benne, de akkor is úgy, hogy ha vittem az orvosi vizsgálatokra, illetve néha amikor jöttek látogatók. De legtöbbször a látogatások alkalmával is rugiban volt.



7 és fél hónapos kislány anyukája

2013. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem is volt pólyánk.
2013. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk ajándékba csodaszép pólyát.

Kórházból a kocsiig vittem benne,aztán ki is kellett venni,mert autós hordozóba azzal nem volt jó.Soha többet nem használtuk,felesleges.Nekem is nyári gyerek,egy kis body,kis harisnya és kész.

2013. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!