Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mikorra ment...

Szülés után mikorra ment vissza az eredeti állapotára a hasatok (már amennyire eredeti állapotára)?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 13:05
 1/8 gabszem ***** válasza:
hát kellett vagy 1 év, de a bőröm bár nem lett csíkos, kicsit olyan gumis állagú, de nem lóg vagy ilyesmi.
2013. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még mindig nem.. 13 hónapos a babám.

9 hónapig szopizott, addig nem is akartam fogyókúrázni. Most már nem ártana..:-/

2013. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eredeti sosem lesz :) de viszonylag ugyanúgy nézek ki most, mint terhesség előtt. Kb a 4. hónapra "jöttem helyre". Amikor lehajolok, akkor lehet látni, hogy nem 100%-os a visszaváltozás, mert lóg a bőr a hasamon.. :/
2013. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem teljesen visszament nem csíkos stb.már a császármetszés utáni napon azt mondta a doki hogy olyan vagyok mint aki nem is szült.igaz nem sokat híztam csak 7 kilót a terhesség alatt.ugyanúgy ettem mint azelőtt és nem sportolok.ez alkati kérdés szerintem.
2013. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is császáros vagyok, nem tudom ez és a rám pakolt homokzsák mennyit számít, de én vékonyabb vagyok mint a terhesség előtt. A szoptatás kemény meló :) Viszont a bőröm nekem is kissé gumiszerűbb lett, olyan puha, de nem lógós. Nem tudom ez ellen lehet-e tenni valamit.
2013. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is alkati kérdés, kérdezd meg anyukádat, hogy nála hogyan volt, nagy eséllyel nálad is hasonló lesz.

Én is elég vékony vagyok, szülés után 3 hónappal már olyan volt a hasam, mint tini koromban. Mondjuk nem volt nagy pocakom sem.

2013. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén császáros és hatalmas volt a pocakom: 6 hétre elkezdtem lazán tornázni, felüléseket csinálni, nem zabáltam :) és 4 hónapra olyan lett a hasam, mint előtte. Egyébént szerintem is genetika lehet inkább.
2013. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 8 hónapos a babám és még mindig nem az igazi. Pedig szopizik (csak 2X kap szilárdat szopi után) és tornázok is minden nap. Mindenki mondta, hogy majd leolvadnak a kilók a szoptatáskor. Hát nekem egyáltalán nem így lett. Nem zabálok egyébként. Édesanyámnak azonnal lement a hasa. Szóval ez sem mérvadó. Nem tudom mitől függ ez. Lehet csak én vagyok genetikai hulladék. :)
2013. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!