Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondhat ilyet egy védőnő?...

Hogy mondhat ilyet egy védőnő? Ezt komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés
Húgomnak 7 hónapos a kislánya. Elég korán csinál mindent, pl. a múlthéten felállt egyedül. Mondta a védőnőnek, hogy arra ébredt reggel, hogy a kislány ott áll a kiságyban. Erre a védőnő azt mondta, hogy az lehetetlen hogy ennyi idősen felállt, ezt csak álmodta a húgom. Mikor mondta hogy nem álmodott tényleg így volt, akkor azt mondta rá, hogy akkor biztosan este beállította a kiságyba, és úgy felejtette, de az lehetetlen, hogy a saját akaratából állt fel a kicsi. Normális ez a nő? Persze egész éjjel ott állt a kicsi a kiságyban nem? Komolyan mondom ezen nevetni tudok csak :D És azt mondja a tesóm, hogy ezt halál komolyan adta neki elő!
2013. jún. 24. 13:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

strapabiro kisbaba, egész éjszaka állt, van benne erő az biztos!:o)


na még egy nem normális védőnő:o)

2013. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
:D :D hát ezen én jót nevettem!!! Mármint a védőnőn. egyébként az én kislányom is 7 hónaposan állt fel :)
2013. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccelt az a védőnő mégis, csak a tesód nem értette? Nem tudom elképzelni, hogy egy védőnő ilyet mondjon. Ha mégis komolyan gondolta, akkor ott gondok vannak.
2013. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen életszerű, hogy egyedül felállni nem tud, de ha felállítják, akkor egész éjszaka ácsorog. :D :D :D
2013. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Istenem, beleállította a kiságyba, és úgy felejtette.:))

A baba meg állt egész éjjel, nem sírt, nem fáradt el, hanem várt türelemmel, hogy a húgod felébredjen.:)

Ez a védőnő annyira hülye lehet, hogy inkább átengedték államvizsgán, hogy ne fárassza tovább a tanárokat a főiskolán.

2013. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Ezek a védőnők......

Unokatestvérem kisfia 7 hónaposan már járt! Mért ne rusna egy 7 hónapos baba felállni egyedül??

Nem semmik!!

Amikor hazahoztuk a kórházból a kisfiamat bevolt sárgulva egy picit az arca,erre megkérdezi a védőnő,hogy nincs-e benne egy két vonó,mert a romákra emlékezteti őt a kisfiam arcszíne! Szetintetek??? Normális az ilyen??? Mondanom sem kell,többet nem volt nálunk babalátogatáson!!! Idióta!!!:S

2013. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
7%

Nem értem, milyen emberek mennek védőnőnek....

A tesómnak az adta elő, hogy szedjék le a dísztányért a falról, a kiságy fölül, mert le fog esni, és betöri a gyerek fejét. Ez volt a legnagyobb problémája....

2013. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk a tányért én is leszedném...
2013. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Azért őszintén szólva a tányért én sem hagytam volna a gyerek feje felett, ebben igaza volt a védőnőnek.
2013. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon sok h.lye védőnő van!

De lehet, hogy tényleg csak viccnek szánta.

A kislányom is felállt már 6 hónaposan, ez manapság egyáltalán nem ritka!


A többi hozzászóláshoz:


A tányért én is leszedném.

Az sem semmi, aki a romás beszólást írta.

Szemtől-szembe kevés védőnő mond ilyet, de a családok háta mögött vég nélkül megy a hasonló pletyka, ebből áll a rendelőben töltött idejük!

2013. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!