Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes terhes vagyok.5-6-7....

8 hetes terhes vagyok.5-6-7. hetesen mindent kihánytam, de elmult a hányingerem a 8. hétre. Baj lehet ez?

Figyelt kérdés
7.héten enyhe rózsaszínes vérzésem volt egy alkalommal pisilés után, ami el is mult.Mi lehetett a baj?Nem görcsöltem egyáltalán.Akkor kellett volna megjönnie.

#baba #terhesség #vézés az 1.trimeszterben
2013. jún. 24. 13:44
 1/3 gabszem ***** válasza:
sztem nincs semmi gond. Én kb. a 9. hétig voltam rosszul. 16 hónapos már a nagylány.
2013. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos semmi baj, de a vérzés miatt elmehetnél egy soron kívüli vizsgálatra, csak a biztonság kedvéért!
2013. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most csütörtökön megyek a magánrendelésére a nőgyógyászomhoz, mert akkor renddel.Pihenek, nem emelek.Jól érzem magam, csak furcsának találom, hogy eddig hánytam, minta kutya és most jól vagyok, jó az étvágyam túl jó is.


annyira hánytam, hogy még a víz sem maradt meg bennem, kórházban is feküdtem, hogy ne száradjak ki, kaptam B6-os infuziót.Hazajöttem és itthon újra kezdődött a hányás, ami jelenleg elmult.Csak 8 hetes vagyok még.6 hetesen már látszódott a szive.

2013. jún. 24. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!