Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok esernyőre csukható...

Ajánlanátok esernyőre csukható babakocsit? Ami olcsóbb, de nem esik szét? Végülis csak városi használatra kéne a 17 hónaposomnak.

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 13:53
 1/8 gabszem ***** válasza:

[link]


nem tudom mi számít olcsóbbnak, de nekünk ilyen van. DÖnthető a háttámlája és elég strapabíró.

2013. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer 2 hetet azzal töltöttem, hogy sportbabakocsit kerestem. Nekem szempont volt, hogy könnyű legyen, mert nem akarok megszakadni, ha buszra hévre lépcsőn fel le cipelem + dönthető legyen, hogy a 6 hónaposom is kényelmesen aludjon benne. Megvettem 3 babakocsit, 2-t eladtam és végül ennél maradtam.


Caretero Gringo

[link]


A legkönnyebb és mégis mindent tud. Dönthető, szinte vízszintesig, így nagyon jókat alszik benne a babém. A kupolája szinte befedi a babát, olyan kuckós. 1 hónapja használom, nem esett szét :). Persze nem tudom mennyit bír, de szerintem bírni fogja sokáig. Én nagyon ajánlom, olcsó is, de mégis jobb, mint a drágábbak.


Csak információként vettem Babydesign Handy-t itt az volt a probléma, hogy nem volt eléggé dönthető. Viszont a kupolája marha jó volt!


Vettem még bertony foxyt ami szintén könnyű. Itt a probléma, hogy kicsit előrecsúszott a kisfiam benne. Viszont ennek meg hatalmas a kosara, azt elfogadnám! Ez volt a 2. legjobb egyébként.


Sógornőm a brendonos easygo senso mellett döntött. Ennek előnye, hogy magas a karfája, így nekem jobb lenne (183 cm vagyok), de a kupolája nagyon magasan van nem védi a babát. Ezért én a gringonál maradtam.


Bocsánat hosszú lettem, de remélem segítettem.

2013. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok: még annyi, hogy ha számodra is fontos a babakosi súlya, akkor vigyázz, mert a gyártók a súlynál csak a váz súlyát írják! Én mindig lemértem, miután megvettem. Volt, hogy 6 kg-t írtak, de mindennek együtt (ülés kupola) 8,5 volt a kocsi. A Caretero gringo az 5,9, szóval tényleg könnyű.
2013. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de 20ezerért nem olcsó egy ilyen esernyőkocsi. Bár kinek mi...
2013. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Elefániba vettük, Milly Mally Joker babakocsit. 11000 ft volt. 2 fokozatba dönthető, jól bírta a strapát, földúton lakunk, könnyű volt tolni. Most néztem, 12900 ft most, mi 2 éve vettük.
2013. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok, én 17ezerért vettem a gringot - szerintem olcsó. Dönthetőt nem nagyon lehet ennél olcsóbban venni! Szinte teljesen tudja azt, amit a nagy babakocsink. A sima esernyő, ami csak egy anyag és nem dönthető persze, hogy olcsóbb. De ez tényleg mindent tud. Szerintem olcsó.


Mint írtam 3-at vettem, a többi drágább volt, 30e körül.

2013. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 ezerért olcsó? :D Szerintem használtra gondolt, 4-5 ezerért!
2013. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-5 ezerert csak sima esernyo babakocsit kapsz, ami nem dontheto!!
2013. jún. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!