Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tettetek valamit azért, hogy...

Tettetek valamit azért, hogy a babátok átaludja az éjszakát, vagy egyszerűen csak nem ébredt fel éjjel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit, 8 hetes korától egyszerűen nem ébred éjjel.
2013. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam: 23:00 kor utolsó ciciztetés, később mindenféle jóéjt papi, ami laktatóbb, levendulacsepp a párnára. Semmi nem használt. Talán 3szor aludta át az éjszakát. Most 2 éves és még mindig ébred 1x hajnalban.
2013. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2.válaszoló:Még mindig szopik?Lehet, hogy ha elválasztanád,akkor nem ébredne...
2013. jún. 24. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Első fiamnál igen, kb 14 hónapos korában elvettem tőle az éjjeli cicit,akkor elkezdte átaludni az éjszakát,addig nagyon sokszor kelt.

2.fiam most 7 hónapos, 3 hónapos koráig 1x ébredt hajnalban, azóta végig alszik.Semmit sem teszek,tettem, illetve csak annyit,hogy mikor megébred nem rohanok rögtön,hanem megvárom,hogy tényleg fent van-e vagy csak álmában nyöszörög.Általában álmában nyöszörög, 1-2 perc alatt abbahagyja,nem veszem ki.De ha az elején ilyeneknél felkapkodtam volna,akkor lehet ő is többször ébredne,nem tudom.

2013. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerek csak anyatejes volt, 1 hőnaposan már este 8-reggel 6- ig aludt. Nem csinaltam vele semmit.

Második baba most 5 hós, csak anyatejes, es éjszaka ált. 2x szopizik.

Milyen szep is lett volna, ha ő is olyan mint a tesója, de ahány gyerek, annyi féle.

2013. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A nagyfiam 2 éves múlt, mire átaludta az éjszakát. Nem cicizni kelt fel, hanem csak felébredt és akkor oda kellett mennem hozzá, simogatni kicsit és visszaaludt. Persze már mindent kipróbáltunk, de semmi sem használt. Aztán egyik napról a másikra átaludta az éjszakákat. :-)

A kicsi 1 éves kora óta átalussza az éjszakákat, probléma nélkül, magától. :-)

2013. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A két nagyobb 2, 2,5 hónapos korától aludta át az éjszakát. A kicsi most 5 hetes, már csak 1x kel. Nem ébresztgetem, így is 1,5 kilót hízott eddig. Mindhárom anyatejes.
2013. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éjjel nem adtam neki több cicit :-) ekkor 13 hónapos volt és a 3. éjszaka már nem ébredt. Azóta is átalussza az éjszakát (4,5 éves).
2013. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem csináltam semmit, egyszerűen egy idő után úgy 6 hetes kora körül már nem kelt fel éjszaka egyszer sem. De előtte is csak egyszer kelt úgy 2-3 között.

Anyatejes egyébként.

2013. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos kora óta alussza át az esetek többségében. Nem változtattam semmit, mindig kapott éjjel cicit ha felébredt, de egy idő után nem ébredt fel. MÉg mindig szopizik 17 hós de átalussza az éjszakát már.
2013. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!