Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak 20 perceket alszik...

Miért csak 20 perceket alszik nappal?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányom és mire a mélyebb alvásig eljutna, fölébred sírdogálva. De álmos marad és félóra ébrenlét után kezd nyűgös lenni. Az alvás körülményei megfeleőek, mert éjjel szépen alszik, csak egyszer kel, akkor sem sírva.
2009. okt. 13. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiam szinten 20-40 perceket alszik....kiveve ha melle fekszem,mert amint meglat amikor felebred ,megnyugszik es visszaalszik.probald ki!
2009. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is alig alszik a 4 hónapos lányom napközben, pedig éjszaka végig alszik. Nappal elalszik a pihenőszékben, miután átviszem az ágyába felébred és vége. Mostmár ott szoktam hagyni a pihenőszékbe ott elalszik 1 órát is, csak közben nem tudok semmit sem csinálni ami zajjal jár.
2009. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám is ezt csinálta, addig amíg az apukájára nem bíztam egy napra. Jövök haza és a gyerek az apjánál 3 órát aludt, kiderült hogy az apukája bedunsztolta, azóta én is így altatom és minimum két és fél órát alszik délelött is meg délután is minden nap.

2009. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bedunsztolta?? Betakarta nagyon melegen?
2009. okt. 14. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, alul takaró és felül takaró érezze a baba hogy minden oldalról biztonságot adó meleg van.

2009. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!