Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett ennyire anyás?

Miért lett ennyire anyás?

Figyelt kérdés

8 hónapos a fiam ha elmegyünk akarhova pl:strand,rokonokhoz,keresztszüleihez akiket mindennap lát de én elmegyek wc-re vagy egyszerűen nem lát iszonyatosan elkezd sírni,szinte levegőt is alig vesz.

Senki ne tudja megnyugtatni es addig csinálja amég meg nem lat fel nem veszem,

Régebben nem volt ilyen.kb.3hónapja csinálja ezt

Sajnos apuja reggel7től dolgozik este 7-10ig így szinte semmit nincs velünk.

Mas is van így? Meg fog ez magától valtozni?

Mikor??

Ha ketten vagyunk itthon es elmegyek főzni,kiengedem a kutyát stb.stb...akkor viszont nem sír.

Csak ha elmegyünk vagy jön valaki hozzánk


Egyébként nagyon kiegyensúlyozott boldog baba,mindenkire mosolyog, vigyorog,gagyorâszik (csak anya is legyen ott)


2013. jún. 24. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás
2013. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És az mit jelent?

Mitől van?

Hogy lehet ezen segíteni?

2013. jún. 24. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, életkori sajátosság. Kitárult előtte a világ, amit egyszerre, mert szereti felfedezni, de rájött, hogy nem mindig vagy ott, ami viszont megrémíti. Te vagy a biztos pont, ennyi. Majd az idő múlásával elmúlik ez is, amint annyi minden más... :)
2013. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 hónapos múlt a kisfiam, szintén ugyanezt csinálja. Én is egész nap egyedül vagyok vele. Apuka reggel 5-kor elmegy dolgozni és csak 6-kor jön haza. Anyukám nem tud itt lenni, mert messze lakik tőlünk, anyósom meg dolgozik folyton. Persze, hogy utánad sír, mert Te vagy vele egész nap. Sétálni nélkülem csak apjával meg anyummal megy ki sírás nélkül, mert őket megszokta. Anyósomnál sír, ha nélkülem viszi ki. Egyébként az én kisfiam is mosolygós, nem fél az idegenektől, ha én ott vagyok a közelben. Ha 10 percig nem lát, már sír és csak én tudom megvigasztalni.Remélem nálunk is majd változni fog a helyzet.
2013. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!