Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire fontos tejpépet adni...

Mennyire fontos tejpépet adni a babáknak?

Figyelt kérdés
7 hónapos kislányom még szopik,így az anyatejből is sok tápanyaghoz jut,arra gondoltam,hogy inkább én készítenék házilag kásákat,pépeket,rizsből,búzadarából..stb.Hiszen az mégis csak egészségesebb.
2013. jún. 25. 08:07
 1/7 gelazso ***** válasza:
egyáltalán nem. nem kell ilyen egy normális gyereknek. anya tej egy évig, ha nincs akkor csak orvos tanácsát fogadd el!!
2013. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiam 3 hetes kora óta tápszeres, de én sem adok neki tejpépet. Most 1 éves, eddig talán ha hétszer evett ilyet és teljesen jól elvan nélküle.
2013. jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tejpép is tápszer egyébként.Nem kötelező adni neki.Én szoktam minden nap,mert már nem szopik és 6szor eszik egy nap,így nem minden étkezésnél ugyanazt eszi. :)Orvos írta fel,vaníliás és HA. Nem gondolom,h egészségtelen.
2013. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Igen, az is tápszer, ezért is gondolom, hogy nem adok tápszerre még tápszert. Természetesen a tejpép nem egészségtelen, de szerintem a gyümölcsök, főzelékek, joghurtok, később pedig a rendes ételek sokkal jobbak.
2013. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy egészségtelen,de mivel tápszer alapú,nekem pedig van tejem,így úgy gondoltam,hogy nem olyan fontos és arra lettem volna kíváncsi,hogy jól gondolom-e:)
2013. jún. 25. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
nem szükséges, de gabonapépet is tudsz boltban venni. a dmes saját márkásból van egy csomó féle
2013. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Miért is lettem lepontozva? Azért, mert tápszeres vagy mert nem adok neki tejpépet?
2013. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!