Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kijavítsam, ahogy fogja a...

Kijavítsam, ahogy fogja a kanalat, vagy ráér?

Figyelt kérdés
13 hónapos kislányom ebéd alatt igyekszik minél többet önállóan enni. egész ügyes, volt, hogy egyedül evett meg egy tál hamit, de akkor még marokra fogta a kanalát. azóta elleste, ahogy én fogom, és most úgy próbálja ő is fogni; igenám, de így nagyon nehézkesen megy neki a kanalazás, alig talál a szájába, és az étel is nehezen kerül a kanálra. viszont hiába javítom ki a fogását, újra és újra úgy akarja fogni, ahogy én. mennyire erőltessem a marokra fogást? úgy látom, azzal a módszerrel könnyedén evett, így viszont alig a fele evés alatt van türelme próbálgatni.

2013. jún. 25. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, hadd próbálgassa ahogyan ő szeretné.

Nagyon ügyes, hogy már 13 hónaposan kileste a technikádat :)!

2013. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

dupla kanál

1 neki 1 neked

amikor nem sikerül neki akkor ügyesen te kanalazol a szájába egy falatott


am grat a gyereknek :-.)

2013. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krisztivan ***** válasza:
Ilyen kicsinek még nincs meg az a fajta csukló mozgás ami kell a "felnőtt" kanalazáshoz.Viszont ha nem is tudja próbálni akkor nem is lesz.Egyen ahogy Ő szeretne,ha nagyon éhes akkor úgy is változtat majd a fogáson:-))
2013. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!