Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1. én kellene megjönnie ma...

1. én kellene megjönnie ma egy picit görcsölt a hasam mintha már most megakarna jönni. Lehet beágyazódástól?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet, de lehet hogy nem és csak sima pre mens tünet. Erre biztos választ senki nem tud mondani. pár nap mulva kiderül.
2013. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek akkor persze lehet,de inkabb a menzi előjelének gondolom!itt ez a naptár csak azt kell tudnod mikor voltatok egyutt a pároddal. [link]
2013. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,pont ezt a naptàrt nézegettem multkor e szerint jókor voltunk eggyütt.csak azért kérdeztem mert nekem nemszokott görcsölgetni elkezd fàjni a hasam és max rà fél òràra meg is jön de inkàbb màr nem élem bele magam.
2013. jún. 25. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet beágyazódástól, de az is lehet, hogy meg fog jönni.

Nekem most ugyanez volt, görcsölt a hasam amikor a beágyazódás lehetséges lett volna, de megjött 2 nap késéssel. Szóval ezt most még nem lehet tudni, csak reménykedni.

2013. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 2.vagyok!Mi ez a naptár szerint voltunk együtt és most egy 3-hónapos baba anyukája vagyok,probáljátok ti is igy egy probát megér ha babát szeretnétek.sok sikert :)
2013. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)gratulàlok a bàbàhoz!mennyi idön belül sikerült?
2013. jún. 25. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:
2.vagyok,három honap alatt összejött,de ismerek olyat akinek elsőre :)sok sikert!!!
2013. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia!Nekem is 1.kell megjönnie,bar remelem nem fog.:).mar an ket gyermekem(3 es 10 evesek),akkoriban nem figyeltem vannak e jelei a beagyazodasnak,masodik probalkozasra összejöttek a lurkok :D.most is a masodik probara varok,de ugylatszik ahogy öregszem türelmetlenebb vagyok.en nem eszlelek magamon semmi tünetet magamon,de vannak akik azt mondjak ereztek a beagyazodast...hasszurkalast,mindjart megjön erzest.szoval lehet te is ezt erzed,de azert vard meg meg e jön,es ha nem harmadika,negyedike körül tesztelhetsz..en is megprobalom addig kibirni:)
2013. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg van-e hőemelkedésed, nekem volt két hétig a beágyazódás ideje alatt.
2013. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap,tegnapelott is fàjdogàlt a hasam úgy mint ha menstruàlnék de vér még minfig nincs:)
2013. jún. 28. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!