Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik szoptatnak még mikor...

Akik szoptatnak még mikor állt helyre a szexuális vágyuk?

Figyelt kérdés
én 4 honapja szültem abszolut nem kivánom a dolgot de muszájbolt együtt vagyok férjemmel heti kétszer de azt is nem azért mert szeretnék együtt lenni vele. mikor fog helyre állni a libidom?
2013. jún. 26. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a te férjednek még jó dolga van! :-)

Én havi 2x-3x vagyok vehető a dologra.2,5 éves a kislányom, és 7 hónapos a fiam.Szerintem egyszerűen csak fáradt vagyok, meg közre játszanak a hormonok.Abban nem tudok neked segíteni sajnos hogy ez meddig tart, mert pl kislányomnál se terhesség alatt, se utána nem voltak ilyen gondjaink.A 6 hetet alig tudtam kivárni, hogy végre lehessen valami, terhesség alatt meg szabályosan meg voltam őrülve.Fiammal terhesség alatt is, és szülés után is nagyon inaktív vagyok.Még gondolni se gondolok rá.. :( Nem tesz valami jót a kapcsolatunknak..de ha egyszer nem tudok mit csinálni vele??Az a havi 2-3 együttlét is olyan, mint ha a fogamat húznák..

2013. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én meg 6 hónapja szültem,én is szoptatok és még mindig nem kívánom a szexet. Én is csak muszájból csinálom,van is vita belőle,mert nekem az se lenne gond,ha nem szexelnénk.

De a párom többre vágyik...:(

Remélem majd helyrejön!

2013. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az én férjem is nehezen érti meg söt kölcsönkért valami idiota sexc könyvet olvassam el hátha jobban fogékony lennék a sexre mondanom se kell hogy majdnem hozzá vágtam
2013. jún. 26. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk az én férjem elég megértő.Elég sok munkatársa van, és nagyon soknak van gyereke.Beszélt erről velük (fiúk na..), és megnyugtatták hogy ez normális, ez ezzel jár.Úgy hogy végül is nem nekem kell bizonygatnom, hogy nem azért nem szexelünk mert nem szeretem, hanem azért mert nincs rá igényem.

Szerintem te meg nyugodtan keress valami könyvet erről a dologról, és nyomd nyugodtan az orra alá..

1. voltam

2013. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az lesz köszönöm!!! :):)
2013. jún. 26. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoptattam mégsincs kedvem szexelni, pedig előtte egy nap többször is.
2013. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem soha el se ment a kedvem.

A terhességet is végigszexeltük a 41. hétig.

A szülést követő 5 hét kínszenvedés volt, nem is vártam tovább.

7 hónapos a lányunk, a szexuális életünk ugyanolyan fantasztikus, mint előtte szerencsére.

2013. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!