Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hósom ma hanyatt esett az...

8 hósom ma hanyatt esett az ágyról. Pár percig sírt aztán elaludt. Lehet baja? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 12:57
 1/7 gabszem ***** válasza:
nem azért aludt el mert agyrázkódása van vagy sokk érte? amúgy is aludt volna?
2013. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Az ágyról esett hanyatt,de az ágyba?Mert az nem mindegy,hova esett.
2013. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 2 gyerekem 6 hónapos koruk előtt lezúgtak az ágyról.Semmi bajuk lekopogom.Fiam pont ma éjjel is.. :/ Ki vettem szoptatni, és jól bealudtunk az ágyon, aztán már csak a bummra ébredtem..(szerencsére nem magas az ágy)Megnyugtattam cicire tettem, és aludt tovább, akkor már a másik oldalon.Jelenleg semmi baja.Most is épp a nővére bohóckodik neki, és nagyon kacagnak.Reggel óta egyszer aludt, ez nála teljesen normális.

Ha hányna, aluszékony lenne vagy tág a pupillája, akkor gyorsan menjetek dokihoz, mert akkor nagy az esély hogy agyrázkódást kapott.

2013. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs para. Fog nagyobbat is esni.
2013. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék, elvinném dokihoz. Nekem is gyanús az elalvás.
2013. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az ágyról esett padlószőnyegre,ráadásul mellette voltam,nem aludtam mégis egy pillanat alatt.Sokkot kaptam! már felébredt ,evett,ivott most mászva szalad. :)
2013. jún. 26. 13:36
 7/7 A kérdező kommentje:
ja,amúgy is aludni készült,félálomban sikerült a puffanás.
2013. jún. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!