Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szójatejet mikor lehet adni a...

Szójatejet mikor lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
ne adj neki szójatejet..
2013. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért? :O
2013. jún. 26. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
én se adnék (és én sem innám meg)
2013. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyon allergizáló dolgokat nem ajánlják 1 éves kor alatt (sőt van, amit még később lehet), tehát baba semmiképp nem ihatja.
2013. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szójatejet semmiképp ne adj neki, ha már adsz, adj rizstejet. De rizstejet vegyél, ne rizsitalt, nem ugyanaz. Azt megpróbálhatod, persze attól függ hány hónapos a babád...

Én mindent kaját azzal csinálok a 10 hós kisfiamnak, nagyon szereti. Önmagában is. De én reggel, este még tápszert adok neki.

2013. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
11 hónapos :)
2013. jún. 26. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos kora óta adok neki, napi fél-1 decit, vízzel vagy rizstejjel higitva, sinemillel sűrítve, 17 hónapos, semmi baja :-))

jobb mint a tehéntejalapú tápszer, és amúgy sok szójás tápszer van, amit újszülöttkortól adnak annak, aki nem ihat tehéntejalapút.

a rizstej mégjobb, ha te magad főzöd, a bolti cukrozott. a barnarizst megfőzod simán só nélkül, és 5-6 szoros vízzel összeturmixolod és leszűröd, sokkal olcsóbb is.

2013. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!