Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek babának cipőt...

Ti vennétek babának cipőt használtan?

Figyelt kérdés
Mennyire tud elhasználódni 1 2 hónap alatt egy kiscipő? Sok újszerű cipőt látok ilyen olyan oldalakon, mivel tényleg alig voltak használva...Valóban ki tudja járni ennyi idő alatt a gyerek?Az ára sokkal kedvezőbb a már használt cipőknek...Ti vennétek?
2013. jún. 26. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Soha.

Minden emberneek mas a talpa. 1-2 honap alatt is kilehet jarni egy cipot a sajat talpunk igenye szerint.

Ne ezen sporolj, mert rafazhatsz elegge.

2013. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi örököltünk csomó cipőt, és hordják is. Ezt te tudod csak eldönteni.
2013. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pusztán spórolásból soha.

Ha egyáltalán nem telne újra, akkor igen.

2013. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vettem/vennék használt cipőt.
2013. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Senkinek nem veszek használt cipőt
2013. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Cipőt használtan soha. Magamnak sem. Ahogy már írták,mindenkinek más a talpa,a járása,és ha már ki van "taposva" belülről,akkor ez a babád kárára is mehet.
2013. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
babámnak már vettem használtan, de ez inkább dísz, ő nem tud még járni. Ha már jár, nem fogok használtan venni
2013. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amig nem tud járni,addig ilyen kis diszcipőt,aminek a talpa is anyag,olyat igen.

De rendes cipőt soha.

Ruhát,játékot szinte csak használtat vettem,de cipői mind újak.

2013. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én már vettem használtat, e alaposan megnéztem, az egyik jóformán nem volt használva, annyira jó volt a talpa is. A másik kicsit kopottabb volt, de tökéletes talppal.

Olyan biztos nem vennék, amit a netről rendelnék, csak olyat, amit előtte megnézek, felpróbáltatom a gyerekre.

2013. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora méret. pl volt olyan vaterás ruhacsomag, amihez adtak 20as falcon cipőt is, látszott, h kb 2szer sem volt a gyerkőc lábán, mert akkor még nem járt, vagy hamar kinőtte a méretet. Az én kisfiamnak viszont elég pici a lába, így ő simán tovább hordta.
2013. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!