Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Kb. hány hetes...

Anyukák! Kb. hány hetes koráig kell/lehet használni 1-es méterű pelenkát?

Figyelt kérdés

Még nem született meg a babám. Amúgy átlagos súlyúnak becslik.

Hány csomagot (24 db-os egy csomag, amit eddig vettem) vegyek 1-esből, hogy az első pár héten ne kelljen érte szaladgálni?



2013. jún. 26. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod előre. Van aki egyből 2-essel kezd, mi legalább 1, de inkább másfél hónapig használtuk az 1-est. Majd elmegy az apuka és vesz. Azt tudod ugye, hogy 24 db kb. 3 napra elég?
2013. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy hós korára lett kicsi, akkor 4600 gr. volt. 3300-al született.
2013. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk kb. másfél hónapig volt jó, de babafüggő
2013. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az az 1csomag egyenlőre elég lesz!:) Aztán meglátod. A lányomnál mi rögtön 2-essel kezdtünk.
2013. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kis csomag 1-es Liberot vettem.

Átlagos súlyú ak becsülték a babát, erre a. 39. Héten 4400-al, 59-centivel született.

Elhasználtuk azt az egy csomag 1-est, de kicsi volt hosszra.

Egy csomagnál többet ne vegyél, majd megkátod hogy nagy, vagy kicsi lesz.

2013. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hetes és 1 hete használunk 2-es pelust addig jó volt neki az 1-es.
2013. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de a pelenkák közt is van eltérés. amíg az egyik márkából jó az 1-es, addig egy másik márkából már 2-es kell...

de abban igaza van az egyik válaszolónak, hogy az a 24-es csomag kb 3 napra elég.

én azt javaslom, hogy több márkájút is vegyél, hogy ki tudd majd tapasztalni, hogy melyik válik be.

az újszültteknek való pelusok ált. kis kiszerelésűek, így ha valamelyik nem válik be, akkor sem adtál ki érte túl sok pénzt.

de tapasztalat, hogy úgyis elfogy mindegyik :)


egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak :)

mi 1 hónapos korában éjszakára már 2-est használtunk, és másfél hónapos korában tértünk át nappalra is a 2-esre.

az én babám sokat evett és sok volt a végtermék is, hetente 250-300 grammokat hízott az első 4 hónapban. (3350-el született)


boldog babavárást! :)

2013. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én az 1-es számú Pampers pelenkából 78db-osat vettem,hála Istennek nem lett kicsi a fiamra(3300g-al és 55 centivel született),ez kb 3 hétig volt rá jó,és eztán már kellett neki a 2-es méret,most még egyenlőre jó rá a 2-es.

Könnyű szülést. :)


8 hetes kisfiús anyuka

2013. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!